Керівні органи

Голова Дніпропетровської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"

Колєсніков Руслан Сергійович

Народився 21 листопада 1985 року в м. Перещепине Новомосковського району Дніпропетровської області. Громадянин України з 1991 року. Проживаю на території України з моменту проголошення її незалежності.

У 1992 році розпочав навчання в Перещепинській середній школі №1, яку закінчив у 2001 році. З 2001 року по 2005 рік навчався в Дніпропетровському Радіоприладобудівному коледжі. По закінченні якого вступив до Державного Університету Телекомунікацій в м. Києві, який закінчив у 2009 році. Після закінчення навчання заснував товариство з обмеженою відповідальністю «Аларм Технолоджи», директором якого являюсь по сей день.

В серпні 2012 року вступив до лав Партії «УДАР Віталія Кличка», а вже з січня 2013 очолив Жовтневу району у м. Дніпропетровську організацію Партії. На посаді голови районної організації приймав участь та організовував різноманітні соціальні, молодіжні та спортивні заходи.

Під час «Революції гідності» приймав активну участь в подіях, як і Дніпропетровську, так і в Києві. Був поранений під час чергування на барикаді. Після втечі Януковича з країни, приймав активну участь у заходах зі зміни керівників Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровської районної ради та Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради.

Був ініціатором будівництва одного з блок-постів в Дніпропетровській області наприкінці квітня 2014 року, для недопущення сепаратистів з Донецької області. Приймав активну участь, як в будівництві, так і в громадському чергуванні на ньому.

Активно займався волонтерством. Доставляв до лікарень Дніпропетровська допомогу для поранених бійців з зони АТО. Пізніше розпочав доставляти допомогу вже безпосередньо в зону АТО. Пізніше вступив до лав батальйону спеціального призначення «Шахтарськ» (нині «Торнадо») та приймав участь в бойових діях на сході України.

Влітку 2014 року очолив Молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка» в Дніпропетровській області. Організовував патріотичні заходи в Дніпропетровську, деякі з них увійшли до Книги рекордів України.

Наразі отримую другу вищу освіту в Дніпропетровському Регіональному Інституті Державного Управління Національної Академії Державного Управління

За поданням голови Центрального виконавчого комітету Партії, 1 листопада 2014 року на регіональній конференції був обраний головою Дніпропетровської обласної організації Партії «УДАР Віталія Кличка».

d4dc8d79ce315f9e9a6ff7943dee933e