Останні події
Щоб допомогти у вирішенні нагальних проблем жителям Дніпропетровська, «УДАР» відкриває нову громадську приймальню в Кіровському районі. Це буде друга приймальня партії. Перша працює на базі центрального офісу з початку року, в яку звернулися майже 1,5 тисяч чоловік. 

Про майбутні вибори, суспільно-політичної ситуації на Дніпропетровщині, про те, що запропонує «УДАР» виборцям ми говоримо з волонтером, головою обласної організації партії Русланом Колєсніковим.

Вже стало традицією на честь Дня металургів у Дніпродзержинську проводити великий волейбольний турнір. Цьогорічні змагання, як втім і всі попередні, пройшли на п'яти майданчиках в пляжній зоні лівобережного дренажного каналу (перший мікрорайон).

Після закінчення виборів в Чернігові, центр політичної боротьби переміститься на Дніпропетровщину. Саме наш регіон стане ареною жорстких політичних баталій. Про це заявив волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

В суботу маленькі криворіжці змогли поринути в чарівний світ науки, а саме подивитися і взяти участь в дитячому науково-розважальному шоу "‪Відкривачка‬". 

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати.

Почути депутатів та людей. Дізнатися про проблеми громади з перших вуст. Таку головну мету ставив голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп, завітавши на 33 сесію Олексіївської сільської ради VI скликання.

У середу 15 липня біля мерії під час проведення сесії буде проведена акція «Дізнайся про свого депутата». Жителям Дніпропетровська роздаватимуть інформаційні матеріали про діяльність міської ради в цілому. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Проблема громадської безпеки, захищеності жителів міста залишається актуальною. Про це заявив голова Кіровської районної у м. Дніпропетровську організації партії «УДАР» В'ячеслав Голенищев, коментуючи підсумки акції «Безпечне місто».

Партія «УДАР» пропонує зупинити процес виділення та оформлення земельних ділянок, які намагаються зараз оформити колишні і нинішні чиновники, депутати, міліцейські чини і передати їх учасникам АТО.

Партія «УДАР» вимагає проведення повного аудиту діяльності Дніпропетровської міської ради з обов'язковим залученням громадськості, правоохоронних органів та засобів масової інформації.

У Дніпропетровську пройшла перша частина акції, присвячена інформуванню мешканців міста про можливість реальної економії на оплаті житлово-комунальних послуг. В рамках кампанії було роздано більше 10 тисяч листівок в лівобережній частині міста. Найближчим часом в центральних районах обласного центру буде поширено ще близько 8 тисяч листівок. Всього буде роздано близько 50 тисяч листівок.

Відомий дніпропетровський активіст, один з активних учасників Євромайдану, співзасновник громадської організації «Народна воля» Роман Сердюк оголосив про своє рішення зайнятися політикою. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

Діяльність більшості депутатів Дніпропетровської міськради викликає у дніпропетровців нерозуміння, люди відчувають дефіцит інформації про роботу їх народних обранців. Дуже багато хто не знає свого депутата, не можуть потрапити до нього на особисту зустріч, проблеми не вирішуються роками. У зв'язку з цим виборці не бачать причин на майбутніх місцевих виборах голосувати за тих політиків, у діяльності яких вони розчарувалися.