Останні події
Завжди приємно і цікаво дізнаватися щось нове, отримувати знання та навички, адже саме пізнання новизни допомагає розкрити таланти!

Близько 100 учасників Молодіжного крила Дніпродзержинської міської організації партії УДАР спільно з членами громадської організацією «Чисте місто» в рамках всеукраїнської акції «Очистимо країну», 4 липня в суботу провели велике прибирання на «Народному пляжі» міста (під мостовим переходом в затоці Дніпра в районі річкового порту).

Молодіжне крило Дніпродзержинської міської організації партії «УДАР», почало реалізацію крупного кадрового проекту під назвою «Нові обличчя для нової влади», мета якого пошук нових людей для зміни влади і надання їм можливості власної реалізації.

Тиждень активного відпочинку. З 25 червня по 1 липня, за підтримки Криворізької міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", велоклуб "Горизонт" організував велопохід першої категорії складності по Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській областях.

З 16 по 20 червня в Будапешті проходила друга частина міжнародної конференції для молодих політиків «Жіночий і політичний вплив», в якій взяли участь представниці України, Грузії, Молдови та Вірменії.
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

Місту Дніпропетровську має бути збережено його ім'я - це вимога переважної більшості його жителів. За різними оцінками, від 60 до 80% городян категорично проти перейменування.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську стартує безстрокова акція «Дізнайся про міського депутата», завданням якої є інформування виборців про роботу цих народних обранців протягом 2010 - 2015 років.
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. 
13 Червня 2015 +Коментар | подобається

На місцевих виборах цієї осені розгорнеться боротьба між партіями демократичного спрямування, які брали активну участь у Євромайдані як у столиці, так і на місцях, з одного боку, і представниками «Опозиційного блоку» з іншого. І реванш колишніх «регіоналів» у Дніпропетровській області більш ніж реальний.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

Партія "УДАР" проведе в Дніпропетровську інформаційну кампанію, в рамках якої жителі міста отримають можливість максимально докладно дізнатися, як можна заощадити на оплаті житлово-комунальних послуг. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії Дмитро Легеза.

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.