Останні події
1 червня весь цивілізований світ відзначає День захисту дітей. 17 років тому Україна також приєдналася до країн, які цього дня оточують увагою і турботою тих дітей, які цього найбільше потребують.

Кривий Ріг святкує 240 років від Дня заснування. У цей святковий день городяни приймають поздоровлення з різних куточків України. До теплих слів і щирих побажань приєднується і партія «УДАР Віталія Кличка».
31 Травня 2015 +Коментар | подобається

Під тиском громадськості Дніпропетровська обласна рада все ж визнала Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористами. Із великим запізненням цей центральний орган місцевого самоврядування регіону визначився зі своєю позицією.
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

Напередодні 64 сесії перед Дніпропетровською міською радою активісти партії «‪‎УДАР‬» встановили символічний «десятитисячний МАФ». На ньому - красномовні гасла «‪‎Мафія‬ безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як» і т.д.
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Будапешті (Угорщина) відбувся семінар для молодих політиків - представників країн Східної Європи. Організаторами виступили RSI (ROBERT SCHUMAN INSTITUTE), Християнсько-Демократичний Міжнародний Центр і Sida (Swedish International Development Cooperation Agency). Серед учасників із різних країн Європи та регіонів України була представлена і Дніпропетровська область.
26 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.
25 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську завершилася інформаційна акція, мета якої - підтримати волонтерський рух, привернути увагу до діяльності волонтерських центрів. Організували її ряд громадських організацій за підтримки партії «УДАР». Активісти своїми руками зробили стенди, на яких проілюстрували моменти життя із зони АТО. Кажуть, для того, щоб дніпропетровці не тішили себе надіями, що там - перемир'я і наші бійці більше не потребують їхньої допомоги.
22 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден (!) з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

Руслан Колєсніков спільно з волонтерами та громадськими організаціями проведуть у Дніпропетровську інформаційну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху, залучення уваги до діяльності волонтерських центрів.
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпродзержинськ приймає фінал Чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивних танців. Турнір такого рівня тут проходить вперше. У ньому беруть участь 600 танцювальних пар різного віку. 
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

Минуло більше місяця з того часу, як партія «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.
15 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровськ повинен увійти до числа міст, які впроваджують європейські напрацювання з електронного урядування мегаполісом. Це дозволить підвищити рівень відкритості влади, спростити доступ громадян до наданих баз інформації та послуг, полегшити процес соціальної комунікації між чиновниками і городянами.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Партія «УДАР» підтримала акцію «Героям Вітчизни пам'ять і слава». Вона спрямована на популяризацію оновленого символу пам'ятних дат 8 і 9 травня - української стрічки з медалі «Захисник Вітчизни».