Останні події
Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

23 квітня в Дніпродзержинську розпочала свою роботу громадська приймальня міської організації партії “УДАР Віталія Кличка”. Відтепер щодня кваліфіковані спеціалісти готові будуть надавати допомогу городянам.
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Ситуація з МАФами в Дніпропетровську фактично некерована і носить неконтрольований характер. Це питання має бути винесено на розгляд в публічну площину якомога швидше. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації «УДАР» Дмитро Легеза.
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до  Гліба Пригунова з пропозицією дати публічну відповідь на деякі питання.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Питання про перейменування Дніпропетровська та Дніпродзержинська має бути вирішене з максимальним урахуванням інтересів, пропозицій і побажань їх жителів. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася до депутатів міської ради із пропозицією публічно відзвітувати про свою діяльність за минулий рік.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Органам влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини необхідно в найкоротші строки підвищити рівень роботи з інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги. Партія «УДАР» підключилася до цього процесу, проводячи інформаційну кампанію «Знай свої права». Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колєсніков.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна робить рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого, і прийнятий Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля.
14 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В цей день всі ми радіємо перемозі світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.
12 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна зробила рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого. Прийнятий вчора Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля. Дніпропетровськ також повинен позбутися символів тоталітаризму, вважає волонтер, координатор Молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Необхідно змінювати формат роботи діючих громадських рад при виконавчих органах влади та місцевих радах Дніпропетровщини. У цьому впевнений голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з введенням нових тарифів на комунальні послуги питання про субсидії дуже актуальне. Для багатьох людей вони стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення.  
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається