Останні події
Зміна керівництва Дніпропетровської міської ради повинна спричинити кадрові перестановки і змінити розстановку сил серед депутатів. Так, наприклад, гостро назріло питання про переформатування комісії з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Події останніх днів показують, наскільки важливо зберегти стабільність, зберегти мир і впевненість на Дніпропетровщині. Будучи прифронтовим, наш регіон повинен залишатися надійним тилом для української армії.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цими вихідними волонтери однієї з громадських організацій Дніпропетровська організували тренінг для своїх колег, які опікуються солдатами на передовій та пораненими у зоні АТО. 
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Своє звернення до народного депутата України, члена Опозиційної блоку Олександра Вілкула на своїй сторінці в Facebook опублікував голова Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Як вижити простому українцю? Це питання сьогодні обговорювали на круглому столі, який організувала газета «Днепр Вечерний». Головне, актуальне сьогодні для кожного українця питання - як оплатити комунальні послуги, які вже з квітня стануть практично захмарними? - обговорили представники політичних партій, журналісти, активісти Дніпропетровська.
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

“УДАРівці” вже зібрали майже півсотні підписів. Серед підписантів — депутати міської ради, представники громадських організацій та відомі люди Дніпропетровська. Усі, хто підтримав ініціативу, вважають, що перейменування - цілком логічне.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цілком імовірно, що найближчим часом колективні звернення до вищих органів влади можна буде побачити на президентському сайті. А ще - звернутися до державних органів можна буде одним кліком — надіславши листа електронною поштою. Відповідний законопроект про звернення та петиції Петро Порошенко подав до Верховної Ради. У партії «УДАР Віталія Кличка» вважають, що Дніпропетровщина має реальний потенціал для максимально швидкого впровадження проекту «електронної демократії».
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську назріла гостра необхідність розробки оновленої Концепції розвитку комунального транспорту, яка передбачала б поступову ліквідацію монополії приватних перевізників на дорогах. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до користувачів інтернету регіону із закликом взяти найактивнішу участь у протидії інформаційної агресії з боку Росії.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Представники громадських організацій, політичних партій, журналісти, волонтери Дніпропетровська підтримали ініціативу про перейменування скверу імені Леніна в скверу імені Героїв АТО.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську в черговий раз транспортники готуються до підвищення цін на проїзд - називають цифру до 7 гривень. І це - не межа. Подібні рішення в нинішніх складних соціально-економічних умовах можуть привести до соціального вибуху, кажуть експерти.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На цьому тижні в Дніпропетровську стартувала інформаційна акція «Безпечне місто», ініційована партією «УДАР Віталія Кличка». За перші три дні активісти політсили роздали мешканцям міста більше двох тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Невідомі напали на автомобіль, що належить волонтеру, голові Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслану Колєснікову.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську пропонують перейменувати сквер імені Леніна, що знаходиться в центрі міста, у сквер імені Героїв АТО. Із такою ініціативою виступила волонтер, координатор молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається