Останні події
«На Дніпропетровщині необхідно створити єдиний електронний реєстр місцевих бюджетів, який буде відкритим для вільного користування і максимально зручним для вивчення і контролю з боку громадськості», - Руслан Колєсніков.

"Дніпропетровщина - не місце для російських політекспериментів!" - цей меседж голова Дніпропетровської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков озвучив під час круглого столу «Росія - країна-агресор?, організованого журналістами.

Дніпропетровська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проведе інформаційну акцію «Безпечне місто», в рамках якої планується роздати жителям міста більше ста тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.

Бронижилети, розгрузки, продукти харчування та засоби особистої гігієни. Усе це бійці спецпідрозділу МВС "Торнадо" із вдячністю прийняли від свого побратима, волонтера та голови Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслана Колєснікова.

"Нинішня ситуація навколо Криворізької міськради - це прямий наслідок відсутності рівноправного діалогу між владою та громадянським сектором.

Дніпропетровська обласна організація партії "УДАР" сформувала і опублікувала пакет пропозицій, який стосується матеріально-технічного постачання та підвищення рівня готовності населених пунктів Дніпропетровщини до надзвичайних ситуацій.

«Ситуація на Сході України залишається напруженою, оскільки сепаратисти за підтримки регулярних російських військ намагаються максимально розширити територію, підконтрольну ДНР і ЛНР. Це виклик і загроза для мільйонів жителів України, в тому числі, і Дніпропетровської області.

Діти – майбутнє нації. Тому забувати про них навіть під час неоголошеної війни, що зараз іде на Сході країни, ми не маємо права. У цьому впевнені «УДАРівці» Дніпропетровська.

«Наприкінці 2014 року ми виступили із пропозицією зробити процес прийняття місцевих бюджетів відкритим і публічним. Ми виступаємо за те, щоби влада була підзвітна і підконтрольна людям. Особливу надію покладаємо на громадський сектор, активістів, які беруть участь у громадській експертизі», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

Згідно з прийнятими нещодавно Верховною Радою змінами до Податкового кодексу, податок на нерухомість будуть встановлювати місцеві ради. Саме від їхніх рішень залежить: чи будуть вони взагалі вводитися на відповідній території, і яка конкретно буде ставка.

Священнослужителі розповідають, що Ісус хотів, щоби кожен із нас ішов правильним шляхом, - шляхом любові до ближнього та чесності до навколишнього світу. Зараз ці настанови для нас, для українців, актуальні, як ніколи. Тому ми повинні допомагати один одному в цій нелегкій справі - жити за словом Божим.

Питання, яке підняла громадськість, з приводу фантастичної суми для фінансування Дніпропетровською міськрадою волонтерського руху, продемонструвало справжній стан справ у наших чиновників.

Криворізькі рок-музиканти для української армії. Під таким гаслом у місті пройшов масштабний благодійний концерт. Усі зібрані кошти витратить на потреби солдатів. Одним із ініціаторів проведення і організаторів цього заходу стала Криворізька міська організація партії "УДАР".