Останні події

У Дніпропетровську відкрився новий офіс Партії «УДАР» Віталія Кличка.

Нещодавно Дніпропетровська обласна організація Партії «УДАР» розпочала роботу у новому офісі, який розташувався за адресою: провулок Ушинського 1/01. У новому приміщенні розмістилися громадська приймальня, юридичний відділ та зал для проведення прес – конференцій і зборів.

Так, 17 травня  вже у нових стінах обласної організації партії «Удар» пройшло розширене засідання Ради за участю голів підпорядкованих місцевих осередків. Серед низки питань, що розглядалася на засіданні Ради, головними завданнями були підготовка до виборів, обговорення кандидатур членів окружних та дільничних виборчих комісій, претендентів у народні депутати, уповноважених осіб та спостерігачів від Партії «УДАР», формування первинних осередків. Значна увага приділялася поліпшенню роботи з Засобами масової  інформації та формуванню позитивного іміджу Партії «Удар» серед журналістів.

 

Кількість членів партії «УДАР» на теренах Дніпропетровського регіону постійно зростає, тому  офіс партійної організації працює п`ять днів на тиждень без перерви, з 9 – ї до 18 – ї години.  Щиро раді Вас бачити!

  18 Травня 2012 +Коментар | подобається