Останні події

Партія Кличка підтримала юних каратистів.

Партія Кличка підтримала юних каратистів

В кінці квітня в спорткомплексі на вулиці Коротченка відбувся відкритий чемпіонат Кривого Рогу по кекусинкай-карате. Близько 70 дітей у віці від 6 до 13 років представляли збірну Нікополя і чотири команди Кривого Рогу. На жаль, заявлені команди з трьох міст - Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Новомосковська (а це ще стільки ж юних спортсменів) - на змагання не приїхали після вибухів, що прогриміли в обласному центрі напередодні. Про цю подію «Віснику» розповів тренер Криворізької міської федерації кекусинкай-карате Ілля БАЛУЦКІЙ.

Незважаючи на досить молодий вік, Ілля веде чотири групи хлопчаків. Представлені їм дві групи семирічних бійців завоювали на чемпіонаті 16 медалей: по п\'ять золотих і срібних і шість бронзових. Але наряду з успіхом його підопічних і  чемпіонату в цілому Іллю радує те, що відтепер у федерації з\'явилася надійна підтримка.
- Чемпіонат, на якому ми відбирали кандидатів в збірну міста і області, проводила міська федерація кекусинкай-карате за фінансової та матеріальної підтримки партії «УДАР» Віталія Кличка, - говорить тренер переможців Ілля Балуцкій.
Самими активними помічниками і опікунами змагань виявилися керівники двох районних парторганізацій УДАРу - Центрально-Міський Володимир Алексєєв і Саксаганської Володимир Рудий. Завдяки їх старанням міська федерація змогла своєчасно підготувати призи, кубки, медалі. Зал, де проходили поєдинки, був забезпечений стільцями для вболівальників, столами для суддів і всім необхідним для змагань. У відповідь на звернення спортсменів обидва Володимира погодилися надати допомогу не тільки в проведенні весняного чемпіонату.
- Чемпіонат - це поки перший приклад співпраці з партією УДАР, - уточнює Ілля. - Наша федерація заручилася підтримкою міської організації УДАРу в проведенні Кубка України з кекусинкай-карате восени цього року. І я впевнений, що ці змагання пройдуть з відповідним розмахом. Ви, очевидно, пам\'ятаєте змагання юних боксерів, які УДАР вперше за багато років провів для хлопчаків Тернівського району восени минулого року? Про них тоді багато говорили в спортивних колах міста. Власне, після тих осінніх боксерських змагань ми і задумали звернутися до партії Віталія Кличка. І тому, що наші спроби заручитися підтримкою інших організацій успіхом не увінчалися, і тому, що особисто я поділяю погляди Віталія.
Ілля каже, що йому імпонує лідер молодої партії як людина, як спортсмен і як політик. Він їздив на його бої, знайомий з програмою партії і розділяє переконання лідера УДАРу. До того ж, як вважає Ілля, ця партія не просто міркує про необхідність прищеплювати дітям любов до спорту і здорового способу життя, а робить конкретні справи. Наприклад, встановлює футбольні майданчики, підтримує ті ж дитячі спортивні змагання.
- У зв\'язку з цим я хотів би подякувати керівництву міської організації партії «УДАР» за те, що змогли організувати ефективну роботу своїх структур в районах. Більше б таких організацій, які на ділі дбають про підростаюче покоління! Тоді наші хлопці і дівчата росли б здоровими, - каже тренер переможців.

  23 Травня 2012 +Коментар | подобається