Останні події

У Дніпропетровську пройшов мітинг в підримку державної мови.


5  липня близько 500 мешканців Дніпропетровстка та області неподолік від стін місцевої обласної адміністрації висловили своє ставлення до подій, які днями відбулись у Верховній Раді щодо мовного питання. В акції взяли участь представники громадських організацій та опозиційних сил, у тому числі і Дніпроетровська обласна організація партії «Удар».
«Ми вважаємо, що позавчорашнє голосування в парламенті з порушенням всіх норм регламенту не що інше, а  відверта провокація, яка розколює суспільство. Відповідальність за проштовхування цього закону лежить, в першу чергу, на  політичних «тушках» і зрадниках, які розпродали Україну. Ми переконані, державна мова у нас повинена бути одна - українська і ця мова зараз потребує захисту. Люди і опозиційні політики вийшли на мирний мітинг, бо влада їх не чує і вже остаточно позбавили права на законодавчу діяльність” - сказала Олена Васильченко – голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Удар”.

Провести мирний пікет безпосередньо перед фасадом будівлі облдержадміністрації учасникам не дали: вхід на площу вранці було загороджено турнікетами та кордонами міліції, а на самій площі комунальні служби розпочали роботи з озеленення. Правоохоронці стверджують, що судом прийнято рішення про заборону даного мітингу. У той же час організатори кажуть, що суд не міг прийняти таке рішення, адже в нічний час суди не працюють.

Учасники акції прийняли резолюцію, де висловили протест проти прийняття законопроекту \"Про основи державної мовної політики в Україні\".

  6 Липня 2012 +Коментар | подобається