Останні події

Чесні вибори вже під загрозою!

 

 

13.08.2012р. кандидат в депутати до Верховної Ради України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по 34 округу (Жовті води, П’ятихатки, Вольногорськ, Верхньодніпровськ, Царичанка) - Сергій Далія, звернувшись за місцем роботи (Комунальне підприємство «ДМБТІ» Дніпропетровської облради) із заявою про законну відпуску, право на яку гарантовано частиною 1 статті 76 Закону України «Про вибори народних депутатів», отримав немативовану відмову.

Цим було грубо порушено права кандидата в депутати, оскільки відповідно до вказаної норми відмовити на таке прохання жодна установа чи заклад не має права.

Більш того, кандидату в депутати недвозначно натякнули на звільнення, що є черговим грубим порушенням виборчого законодавства, оскільки під час передвиборчих перегонів кандидата в депутати звільняти з роботи ніхто не має права (стаття 76, частина 1 Закону України «Про вибори народних депутатів»).

16.08.2012р. кандидат в народні депутати Сергій Далія знов звернувся до керівництва свого підприємства, а саме до Світлани Нідєльки яка очолює відділ виробництва правової регістрації КП «ДМБТІ» ДОР», але знов таки отримав різку відмову та погрози. Чергову зустріч призначено вже на понеділок.

Такими діями керівництво КП ДМБТІ ДОР не лише порушує цілий ряд конституційних, гарантованих на найвищому державному рівні, прав особи: як право на працю та гарантії від незаконного звільнення (ст. 43 Конституції України), принцип рівності прав громадян (ст. 24 Конституції) так і право бути обраним, гарантоване кожному статтями 76 Конституції України та ст. 9 Закону України «Про вибри народних депутатів».

На сьогодні кандидат в депутати до Верховної Ради України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по 34 округу  Сергій Далія на відміну від своїх роботодавців поступив законно, відправивши свою заяву про відпуску, завізовану у відділі кадрів, поштою, щоб все ж таки скористатися правом кожного громадяднина України бути обраним до парламенту держави.

Саме таким чином, брудним та підлим, сьогодні в Україні вже намагаються зірвати чесні вибори, ненав\'язливо вставляючи провладні палиці в колеса.

 

 

  17 Серпня 2012 +Коментар | подобається