Останні події

Спочатку літаки, а все інше потім!


Дніпропетровські ветерани авіації відсвяткували професійне свято та 69-річницю 933-го винищувального авіаційного полку ППО, який був передовим і найкращим в радянських та українських військах протиповітряної оборони. Він захищав Дніпропетровську область та південні повітряні кордони країни.
На свято запросили і Дніпропетровську обласну організацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з його керівником — Оленою Васильченко, яка привітала ветеранів:

- «Шановні ветерани авіації, представники мужньої і небезпечної професії, якій ви присвятили життя! Сьогодні, ми зібралися привітати Вас зі святом, з днем військово-повітряних сил і черговою річницею 933-го винищувального, авіаційного полку, який був кращим в радянських і українських військах протиповітряної оборони. 
Попри те, що він розформований більше 15 років тому, Вам вдалося зберегти закладені традиції та вірність \"військового братства\".
Це свято близьке партії \" УДАР\", та її лідеру Віталію Кличко, адже він народився в сім\'ї військовослужбовця, тому Віталій Володимирович знає, розуміє проблеми і турботи військових.
Низький поклін вам, і величезне спасибі за захист Батьківщини, за чисте небо над головою! Обіцяємо зробити все можливе, прикласти максимум зусиль, для поліпшення Вашого життя. Зі святом!».

В свою чергу полковник запасу Станіслав Марценюк, колишній начальник штабу 933-го винищувального авіаційного полку ППО Дніпропетровська подякував партії «УДАР Віталія Кличка» за організацію свята та за увагу до ветеранів авіації. На знак подяки голові Дніпропетровської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” - Олені Васильченко подарували макет бойового винищувача, який займе почесне місце у музеї партії.


  18 Серпня 2012 +Коментар | подобається