Останні події

Відсвяткували на славу!

 

Йому вже 40! Його знає кожен мешканець Новоселівки. На святкування ювілею місцевого стадіону зібралося ледь не все село. Приїхали і гості  з різних куточків України  - колишні спортсмени шести сіл Української сільської ради.

Церемонію свята - велику ходу доріжками стадіону - відкрила колона ветеранів спорту, які прославили рідну Новоселівку. Далі - привітання громади від сільського голови Люсі Лященко, почесного гістя - Івана Лященка, який відкривав цей стадіон, кандидата у народні депутати від ПП \"УДАР Віталія Кличка\" - Миколи Волосянки. Саме представники партії \"УДАР Віталія Кличка\" стали ініціаторами проведення цього урочистого заходу. Організатори Дня народження всім причетним до прославлення спорту у Новоселівці вручили кубки, пам’ятні медалі та сувеніри. \"Свого часу я також виходив на спортивні помостки різних міст України з греко-римської боротьби. Я - неодноразовий призер різних великих спортивних змагань, майстер спорту. Тож у разі обрання мене депутатом зроблю все від мене залежне, щоб оживити спортивне життя в селах нашого округу\", - сказав Микола Волосянка.

Святкували довго і на славу. Піднімаючи гирі, свою міць показували силачі різних вагових категорій . Футбольні команди двох селищ - Троїцького і Новоселівки - як і 40 років тому, під час відкриття стадіону, зійшлися у запеклому бою. Тоді, у далекому \'72-му, виграли господарі, наразі - першість за гостями. А от перемогу в особистому заліку серед гиревиків виборов майстер спорту Сергій Приходченко. За це і отримав барана.

 

  20 Серпня 2012 +Коментар | подобається