Останні події

«УДАР Віталія Кличка»: Ми за чесну боротьбу!

 

21 серпня 2012 року в  інформаційній агенції «Мост - Дніпро» пройшла прес-конференція, організована Дніпропетровським обласним штабом ПП «УДАР Віталія Кличка». Участь у зустрічі з журналістами прийняли: голова Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» - Олена Васильченко, кандидат у народні депутати до ВР по 34 виборчому округу – Сергій Далія, керівник юридичної служби Дніпропетровського обласного виборчого штабу – В’ячеслав Шестіріков.

Приводом для такої зустрічі послужили, на жаль, сумні факти порушень закону  та просто некоректні дії опонентів в процесі ведення передвиборної компанії. Політичну Партію «УДАР Віталія Кличка» намагаються у будь - який випадок усунути від передвиборних перегонів.

Кандидата від 34 округу - Сергія Далію не відпустили у законну відпустку, погрожуючи звільненням. Порушивши цілий ряд конституційних, гарантованих на найвищому державному рівні, прав особи: як право на працю та гарантії від незаконного звільнення (ст. 43 Конституції України), принцип рівності прав громадян (ст. 24 Конституції), право бути обраним, гарантоване кожному статтями 76 Конституції України та ст. 9 Закону України «Про вибори народних депутатів».

Оприлюднили і недопускання ПП «УДАРу Віталія Кличка» до региональных ЗМІ, а саме в «Пріорільську правду» Царичанського району, з привітаннями до Дня Незалежності, і про відмову, в тому ж районі, в проведенні мирної ходи для покладання квітів на День Незалежності.

Чим було порушено гарантоване ст. 39 Конституції України право на мирне зібрання, а у відповідності до ст. 340 КК України, становить склад злочину.

Звернули увагу і на використання адміністративного ресурсу в передвиборних перегонах. Прикладом послужили бігборди від деяких кандидатів, які займаючи конкретні посади, наприклад, в управлінні надзвичайних ситуацій обіцяють посадити квіти у районі, що в загалі не має відношення до професійної діяльності людини. 

Керівник юридичної служби Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» - В\\\'ячеслав Шестіріков зазначив,  партія «УДАР Віталія Кличка» закликає своїх політичних опонентів дотримуватися чесних правил ведення виборчої кампанії.

Голова Дніпропетровського обласного виборчого штабу - Олена Васильченко, ще раз попередила виборців, - «УДАР Віталія Кличка» -  це не клон Партії Регіонів. Така заява була спричинена поширенням через інтернет-портали інформації, що «УДАР набирає спостерігачів, агітаторів тощо», а після заповнення анкет людей направляли до штабів партії Регіонів та партії  Н. Королевської «Україна - вперед!» пояснюючи, що «УДАР» - це клон Регіонів!

В Дніпропетровському обласному виборчому штабі «УДАР Віталія Кличка» в котре зазначили,  усі порушення документуються та направляються до відповідних органів. Адже ще на початку передвиборної компанії  лідер “УДАРу”- Віталій Кличко зазначив,  його політична сила не буде брати участь у брудних  піар-технологіях.

Адже мета «УДАРу» не грати в брудні ігри з опонентами, а чесно виграти вибори, щоб досягти покращення та європейських стандартів життя.

 

 

 

  21 Серпня 2012 +Коментар | подобається