Останні події

Всеукраїнська Акція “Очистимо Україну” пройшла містами країни.

 

Акція “Очистимо Україну”, започаткована  політичною партією “УДАР Віталія Кличка”, яка пройшла  містами України  24 серпня стартувала і у Дніпропетровській області. У політичній силі вважають, акція “Очистимо Україну” -  це своєрідна розминка перед великою чисткою, яка чекає країну після парламентських виборів.

У Дніпропетровську активісти, члени партії “Удар” та прості городяни, які приєдналися до акції, прибирали на житловому масиві Перемога 6 в районі “коси”. У влади та комунальних служб, кажуть Дніпропетровські “Ударівці” руки до прибирання не доходять, а це одне з найулюбленіших місць відпочинку Дніпропетровців.

“Акция «Очистим Украину» пройдет во всех городах нашей страны.Такое мероприятие - маленький вклад в очищение страны от грязи и мусора. Это своеобразная разминка перед большой чисткой, которая ожидает страну после парламентских выборов. Украина страдает от грязи коррупции и безответственности власти. Мы очистим ее от этих наслоений, которые мешают дышать и развиваться государственному организму. Сегодня мы готовы к изменениям, ведь настало время «УДАРа»” , - сказала голова Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР» - Олена Васильченко.

Олександр Мамрич — кандидат в народні депутати від політичної партії “УДАР Віталія Кличка” по 27 виборчому округу (Жовтневий район) зазначив, «УДАР» - единственная политическая сила, которая способна сломать коррупционную систему и начать перемены к лучшему. Мы уничтожим основы коррупции: введем прозрачные и единые для всех правила, освободим экономику от налоговых и административных пут. Мы очистим украинскую власть от коррупционеров, как очищаем наши города и села. Все говорят, что необходимо изменить страну. Мы это делаем”.

В ході акції “Очистимо Україну” у Дніпропетровську зібрали близько 160 пакетів сміття.

У Кривому Розі акцію “Очистимо Україну” підтримали і місцеві мешканці. Разом з представниками окружних штабів  політичної партії “УДАР Віталія Кличка” прибирали частину парку імені Богдана Хмельницького, на яку  вже давно не звертають увагу комунальники. Після акції до пам`ятника Афганцям Криворізькі “УДАРівці” поклали квіти на честь Дня Незалежності та провели урочисту ходу.

 У Дніпродзержинську в рамках Всеукраїнської акції “Очистимо Україну” активісти партії та кандидат в народні депутати від політичної партії “УДАР Віталія Кличка” по 30 виборчому округу — Олена Демішева облагородили три пам\'ятника мирним мешканцям, які загинули в часи Великої Вітчизняної Війни. На допомогу шляхетній справі приєдналися і всі небайдужі городяни.

Павлоградський “УДАР” підготував територію для встановлення пам\'ятника воїнам- визволителям. На кошти кандидата в народні депутати по 36 виборчому округу від парії “УДАР Віталія Кличка” -  Євгена Ткаченко, меморіал буде встановлений.

 

 Подібні заходи провели у селі  Петропавлівка, с.м.т Кринички,  у місті Жовті води та в інших містах Дніпропетровщини.

  25 Серпня 2012 +Коментар | подобається