Останні події

Чиста Дніпропетровщина!

 

 За ініціативою лідера ПП \"УДАР Віталія Кличка\", активісти партії відзначили День Незалежності конкретною справою – прибиранням міст і сіл від сміття. 24 серпня \"УДАРівці\" провели маштабну всеукраїнську акцію \"Очистимо Україну!\". На Дніпропетровщині лад наводили не лише у районних центрах, а й у маленьких селах.

Нарешті уперше за кілька останніх років від чистоти засяяв Центральний стадіон селища Петропавлівка! У рамках всеукраїнської акції ПП \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" \\\"Очистимо Україну!\\\" більше сотні небайдужих вийши сюди на велике прибирання. Місцеві мешканці та \\\"УДАРівці\\\" зібрали десятки кілограмів сміття. Із головним завданням –  навести чистоту на стадіоні - впоралися на відміно!

Взяли участь у акції і смт Кринички. Там  місцеві мешканці та активісти ПП \"УДАР Віталія Кличка\" облагородили територію біля пам\'ятника жертв Голодомору. Окрім того, що прибрали та вивезли купу сміття, тут ще повирубували акацієві кущі та привели до ладу сам меморіал.

Вільногірськ 24 серпня теж прибирав. \"Ми вирішили навести лад не у міському парку або у сквері, а у занедбаному дворі, який оточують кілька будинків. Тут живуть родини, в яких є маленькі діти. І не хотілося б, аби вони гуляли серед сміття, - говорить кандидат у депутати до Верховної Ради України по 34-му одномандатному окрузі Сергій Далія. - Ми маємо очистити вулиці від сміття, а владу –  від корупції. Це і є наше розуміння Незалежності – ми хочемо жити у чистій і чесній країні\\\".  \\\"УДАРівці\\\" та місцеві упродовж трьох годин наводили лад на території будинків, розташованих на вулиці  Леніна. Тепер тут немає сміття і розбитих пляшок, які можуть травмувати малечу.

Всі учасники заходу вважають таке масштабне прибирання країни у День Незалежності символічним. \"24 серпня ми очистили країни від бруду, 28 жовтня – очистимо від бруду політичного\", - наголошують представники \"УДАРу\". Якщо українці змогли очистити свої міста і села від звичайного сміття, значить, зможуть очистити і країну від корупції, непрофесійного управління та безправ’я.

 

 

  25 Серпня 2012 +Коментар | подобається