Останні події

УДАР! УДАР! Іще УДАР!

Г-О-О-О -Л!!! - численні вболівальники у захваті! Радіють і гравці - боротьба на міні-футбольному майданчику йде серйозна...

Так у Придніпровську відзначали День Незалежності України. У турнірі, присвяченому всенародному святу, взяли участь вісім команд, гравці яких - воїни-афганці та чорнобильці. Подібні змагання проводяться щорічно, а цього разу із їхніх постійних учасників сформувалася нова команда -\\\"УДАР\\\". До її складу увійшли прихильники ПП УДАР Віталія Клічка. 24-й виборчий округ Дніпропетровська відразу ж підтримав іниціативу аматорів і допоміг із організацією та проведенням змагань. А голова штабу - Сергій Галабурда привітав учасників і гравців, яких зібралося більше 150 - ти чоловік. Він зауважив:\"Ми разом з Вами сьогодні ратуємо за здоров\'я і гармонійну країну . Але вже завтра у нас буде можливість очистити країну від нашарувань, які заважають їй дихати і розвиватися. Прийдешня осінь — це шанс на реалізацію наших мрій про зміни. Партія \"УДАР\" знищить підвалини корупції. Ми запровадимо прозорі і єдині для всіх правила, звільнимо економіку від податкових та адміністративних пут. Ми виступаємо за проведення в Україні антикорупційної люстрації – після незалежної перевірки всіх чиновників, правоохоронців, суддів та прокурорів, звільнимо з посад всіх корупціонерів. Для виявлення і притягнення до відповідальності корупціонерів має бути створене незалежне Антикорупційне агентство.

\"УДАР\"єдина політична сила, яка здатна зламати існуючу корупційну систему та розпочати зміни на краще. Адже ми незалежні від чинної влади чи опозиції, від олігархів чи інших держав. Усі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо. І робимо вже\".

Гравці новоспеченої команди \"УДАР\" у фінальній запеклій боротьбі  здобули друге місце. Кажуть, у цьому їм допомогла, власне, назва партії , - саме вона надихнула на бій. Усі інші учасники отримали призи та сувеніри від організаторів.

 

  25 Серпня 2012 +Коментар | подобається