Останні події

«ЧИСТЕ МІСТО» - Кривий Ріг!

Як би парадоксально це не звучало, але факт є факт: у списку самих проблемних в екологічному плані міст країни Кривий Ріг займає останнє місце. На жаль, дуже часто, жителі нашого міста залишають після себе сміття не кидаючи його до контейнерів. Привести до ладу місця, де люди проводять свій вільний час, - задача кожного із мешканців району.

В рамках акції «Чисте місто» членами  Політичної Партії \\\"УДАР Віталія Кличка була прибрана частина парку    «імені Богдана Хмельницького». Учасниками акції, в кількості біля 60 осіб, було прибрано 20 мішків сміття (пластик, скло, папір). Всі учасники акції були забезпечені печатками, серветками, мішками для сміття.

Члени Партії закликали мешканців не залишати після себе сміття у місцях відпочинку, бо не тільки місто, а і вся країна повинні бути чистими. \\\"Ударівці\\\" кажуть,  акція \\\"Очистимо Україну\\\", це лише перший крок. Так само \\\"УДАР\\\" очистить Україну від корупції, своєвілля влади та соціальних нерівностей, коли прийде до парламенту.  

ПП «УДАР» підтримує громадськість нашого регіону в прагненні зробити краще і чистіше своє місто.  

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається