Останні події

«УДАРівці» Кривого Рогу відзначили 24 серпня

Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою незалежність і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її.

З нагоди свята, члени Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» міста Кривий Ріг та прихильники, у кількості близбко 300 осіб, пройшли урочистою ходою по вулиці Косіора до парку «Ювілейний». 

Тут відбулося покладання квітів до пам’ятника Афганців. Голова міської організації – Ігор Антіпов поздоровив всіх зі святом та наголосив, «Перші кроки для нас та нашої партії стали випробовуванням - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, міст, району, області та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, не лише державних мужів, а усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!»

Також однопартійців та жителів міста привітали з Днем Незалежності мажоритарні кандидати у народні депутати від 32 та 33 виборчих округів – Сергій Гонюков  та Володимир Алексєєв. Кандидати у народні депутати побажали щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх  справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє  на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу». 

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається