Останні події

«УДАРники» і прибрали, і відсвяткували!

Очистимо Україну!». Під таким девізом вийшли на велике прибирання активісти ПП \"УДАР Віталія Кличка» у Криворізькому районі. Саме так, конкретними справами, продемонстрували своїм односельцям, що їхні прагнення боротися за іншу, кращу Україну – не порожні слова, говорить кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» по 37-му мажоритарному округу Олександр Каюн. 

Перед святкуванням Дня Незалежності України Олександр Каюн разом із активістами «УДАРу» взялись за віники та граблі. Прибирали сміття на узбіччях автомобільного шосе, яке пов’язує Кривий Ріг із розташованим поруч Криворізьким міжнародним аеропортом.  Приводили до ладу ділянку траси між Лозуваткою і самим аеропортом.

«На жаль, руки у комунальників і місцевої влади доходять лише до центральних вулиць найбільших населених пунктів району, - говорить Олександр Каюн. - Їх мало цікавлять маленькі села і селища, начебто їхні мешканці не хочуть мати чисті узбіччя доріг або облюбовані місця відпочинку.»

Не дивлячись на святковий день, підтримати добре починання прийшли та приїхали  мешканці Лозуватки, Глеюватки та навколишніх сіл. Дехто прийшов родиною зі своїм інвентарем. Протягом кількох годин на обох сторонах траси активісти зібрали побутове сміття, сухе гілля, викосили амброзію. Проїжджаючі повз автомобілісти вітали такі починання «УДАРівців» клаксонами. Дехто навіть зупинявся, щоби дізнатися чому присвячений цей захід та щиро, по-доброму дивувалися громадській активності прихильників партії Віталія Кличка.

Як влучно зазначив Олександр Каюн, для членів партії «УДАР Віталія Кличка» суботник став своєрідною маленькою розминкою перед владною чисткою, яка очікує нашу державу після парламентських виборів. «Україна потерпає від бруду корупції та безвідповідальності влади, - сказав він. - Наша партія прагне очистити її від цих нашарувань, які заважають нормально розвиватися державі, руйнуючи підвалини приватної ініціативи громадян, знищуючи їхнє бажання і сподівання добиватися прийнятного життєвого рівня. Гуртом ми очистимо українську владу на всіх рівнях від хабарників та ласих до поживи безвідповідальних чиновників, як сьогодні по всій Україні «УДАРівці» очищують наші міста та села».

Після великого прибирання члени партії «УДАР Віталія Кличка» у Криворізькому районі урочисто відзначили День Незалежності України.  Спочатку поклали квіти до підніжжя Меморіалу загиблим воїнам під час Другої Великої Вітчизняної війни, який встановлений в смт Лозуватка. Після чого урочистою ходою попрямували до центру селища, де разом із місцевими мешканцями відсвяткували День Незалежності.

 

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається