Останні події

ПП «УДАР»: - «Очистимо Україну від політичного бруду».

Днями у інформаційній агенції  «Мост - Дніпро» відбулась прес -конференція «Очистимо Україну від політичного бруду». Подія була організована кандидатами у народні депутати до ВР від  ПП «УДАР Віталія Кличка». Участь у заході прийняли: Керівник Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» - Олена Васильченко.

Кандидат у народні депутати по 27 мажоритарному виборчому округу від ПП «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мамрич. Кандидат у народні депутати по 35 мажоритарному виборчому округу від ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталія Нагнибіда.

Нагадаємо, що 24 серпня в день Незалежності України кандидати у народні депутати до ВР, активісти від ПП «УДАР Віталія Кличка» прийняли участь в  акції «Очистимо Україну від бруду та сміття» - це був лише початок та приклад, як ПП «УДАР Віталія Кличка» буде чистити країну від корупції та беззаконня.

Кінцева мета «УДАРУ» на парламентських виборах  усунути Партію регіонів та іі сателітів від влади, щоб надати можливість Україні дихати вільно від корупції та зловживань.

В ПП «УДАР Віталія Кличка» впевнені - подальше перебування Партії регіонів при владі  є загрозою для суверенітету, блокує вступ України до ЄС, унеможливлює зростання стандартів життя громадян. 

Політика цієї партії не відповідає національним інтересам України, ані інтересам людей. Вона спрямована на розкол суспільства, нехтування позиціями і думками громадян. 

Керівник Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» Олена Васильченко зазначила:

- «Основная цель этих парламентских выборов отстранить Партию Регионов от власти и защитить суверенитет Украины. Сегодня во всех мажоритарных округах где балотируются кандидаты от нашей партии будет сделано все от нас зависящее, чтобы кандидат от власти не победил. Мы будем действовать только законно, не уподобляясь опонентам в использовании черного пиара. Напомню, что все кандидаты от нашей партии публично приняли присягу, в которой обязались: защищать национальные интересы; не входить в коалицию с Партией регионов; не быть «тушкой» и голосовать лично. НА ЭТОЙ НЕДЕЛЕ, все кандидаты в депутаты всех уровней от \\\\\\\"УДАРа\\\\\\\" подпишут обязательства, идентичные присяге кандидатов в депутаты: не создавать альянсов с ПР, не бегать по фракциям. За любое нарушение партийной дисциплины таких депутатов будут исключать из фракции.

Наш ориентир – защищать интересы простых людей».

Також на прес-конференції були ще раз окреслені основні напрямки передвиборчої програми ПП «УДАР» в яких розроблено все для покращення життя українців, і  головне, кажуть в “УДАРІ”- пустих обіцянок політична сила Віталія Кличка не дає!

Кандидат у народні депутати по 35 мажоритарному виборчому округу від ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталля Нагнибіда зауважила:

«Наш орієнтир  інтереси людей. Усі пропозиції нашої програми реальні і досяжні. Програма «УДАРу» спрямована на зміни української політики в інтересах суспільства за для досягнення європейської якості життя. Ми маємо  забезпечити такий рівень доходів, щоб кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі на місячну зарплату міг купити необхідну побутову техніку; пересічна сім’я протягом 3 років мала змогу придбати автівку, а протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Ми прагнемо побудувати країну рівних можливостей, а це означає: жорстко гарантувати дотримання прав людини, рівність усіх перед законом та забезпечення справедливого суда.

Ми прагнемо, щоб на відкриття своєї справи та отримання необхідних документів чи будь-яких інших послуг держави людина витрачала не більше ніж півгодини часу. Ми залишимо лише сім загальнодержавних податків та зборів, наблизимо загальну систему оподаткування за принципами адміністрування до спрощеної.

Створимо стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки, для створених на депресивних територіях – на 5 років.

Кандидат у народні депутати по 27 мажоритарному виборчому округу від ПП «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мамрич сказав:

- «Мы хотим усилить роль граждан в управлении страной. С этой целью будут введены:

Народная законодательная инициатива: законопроект, поддержанный 150 тысячами граждан, будет в первую очередь рассматриваться новым парламентом.

Народное вето: граждане на референдуме смогут отменять решения органов власти и местного самоуправления.

Народный вотум недоверия: граждане на референдуме смогут отправлять в отставку главу местной госадминистрации, руководителя милиции или налоговой, прокурора, судью».

В ПП «УДАР» впевнені для того, щоб зміни стали реальністю, необхідно зламати корупційну систему. Це означає раз та назавжди усунути корупціонерів від влади – провести антикорупційну люстрацію. Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів, а ці кошти витратити на розвиток громади.

Створити незалежне антикорупційне агентство на основі нового закону про антикорупційну люстрацію.

Реалізація цих програмних цілей дозволить нанести вирішальний удар – по бідності, а наслідком проведених реформ має стати наближення України до євростандартів. 

            Підводячи висновки Олена Всильченко зазначила,  ця виборча кампанія буде жорсткою і безкомпромісною. Політична сила,  яка стоїть зараз біля керма, напередодні головного свята країни свідомо пішла на провокацію, щоб розколоти Україну на два мовних табори, ставлячись до нашої країни, як до території з багатими надрами, бюджет якої можна нескінченно \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"освоювати\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".

До влади прийшли люди, яким Україна чужа і незрозуміла. Вони ніколи не зможуть побудувати дійсно незалежну державу, але цілком здатні її знищити. Україна для них - лише ресурс, засіб особистої наживи. І ми повинні захистити Україну.

Отже, наступним раундом нашого наступу на нечисть стане очищення   країни  від Партії Регіонів, яке почнеться у день виборів - 28 жовтня»

Настав час дій, настав час «УДАРУ», час очистити Україну від політичного бруду!

 

 

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається