Останні події

Шилова вирішила попрацювати листоношею?

23 серпня у Новомосковську до окружного виборчого штабу політичної партії «УДАР» завітав дивний відвідувач. Молодий чоловік у медичній масці увірвався до приміщення штабу, кинув у напрямку співробітників газету «Правий берег» і, буркнувши щось агресивно-нерозбірливе, втік геть. Як з’ясувалося, дивний листоноша є співробітником громадської приймальні Вікторії Шилової.

В газеті «Правий берег», люб’язно доставленій до штабу партії «УДАР», лідерка листоноші, «вічна опозиціонерка» Вікторія Шилова дозволяє собі брудні закиди на адресу кандидата по одномандатному округу №38 від «УДАРу» Андрія Білого. Не будемо коментувати цю брехню, дати їй належну оцінку — це вже справа юристів. Однак хочемо заспокоїти Вікторію Шилову та її підлеглих: ми не сумніваємося, що в своїй агітаційній діяльності «шановна» пані буде використовувати виключно брудні технології і не вважаємо за необхідне на них зважати. Отож, пані Вікторія може не витрачати сили на доставку до нас свого бойового листка, її послуг партія «УДАР» не потребує.

— Дуже шкода, що представники опозиційних сил так і не змогли створити єдиний дієвий блок для боротьби із «Партією регіонів». І не останню роль для розколу опозиції на Дніпропетровщині відіграє Вікторія Шилова. Пояснюється це виключно власними амбіціями пані Вікторії чи замовленням з боку «Партії регіонів» — це покаже історія. Однак, заявляємо категорично: ми не будемо зважати на закиди та брудні технології, і не вважаємо за необхідне вступати в дискусію з кандидатами на кшталт Вікторії Шилової. Мета «УДАРу» — чесно виграти вибори, відсторонити «Партію регіонів» від влади, захистити незалежність України та вирішити нагальні проблеми звичайних людей»заявив кандидат у народні депутати України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по 38 одномандатному виборчому округу Андрій Білий.

 

  29 Серпня 2012 +Коментар | подобається