Останні події

Чесні вибори під загрозою!

Про це знову заявляють кандидати у народні депутати від ПП  « УДАР Віталія Кличка» , які балотуються по Дніпропетровській області.

 

Телефон Дніпропетровського виборчого штабу  №25 ПП  « УДАР Віталія Кличка» (Красногвардійський район) вже декілька день «червоний». Дзвонять схвильовані люди з питанням:  Чи правда, що Віталій Кличко та його партія відсторонилася від виборів?».

«Усе це - повна нісенітниця та чергова спроба опонентів підірвати імідж партії\", - заявляє кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу №25 від ПП « УДАР Віталія Кличка »  Юрій Власов. Проте, не зрозумілі цілі таких закидів, хочеться запитати:  « На що розраховують наші опоненти? » , - говорить кандидат. Мабуть, на те що наші виборці повірять: Віталій Кличко просто так поставив крапку та зрадив своїй цілі - очистити владу від корупціонерів і політичних сил, які своїми діями, словами та прийнятими законопроектами ставлять під загрозу нашу незалежність та суверенітет України. Та такого не буде! Наш лідер та його однопартійці не звикли здаватися!!!

Шановний електорате, дякуємо Вам за оперативне реагування та своєчасне інформування!

Ми йдемо на вибори, бо впевнені: настав час  « УДАРу»!!!

 

 

  29 Серпня 2012 +Коментар | подобається