Останні події

Олександр Мамрич тренувався просто неба.

 

Близько 400 хлопців та дівчат зібралися на головній площі Дніпропетровська - показати своє вміння у різних спортивних напрямках. У програмі тренування - street workout, жіночий фітнес, майстр - класи з єдиноборств та показі виступи. Професійні спортсмени, кажуть організатори, займалися разом зі звичайними городянами.

Активну участь у тренуваннях взяв і кандидат у народні депутати від Політичної партії \"УДАР Віталія Кличка\" по 27 мажоритарному округу - Олександр Мамрич.
\"Подібні тренування об`єднують людей. Тренуватися разом набагато веселіше. Воркаут притягує молодь як раз своєю незалежністю. Він не потребує фінансових вкладень. Це вільний вуличний спорт, який не доступний тільки ледачим. Подібні тренування - це чудова альтернатива тютюнопалінню, алкоголю та іншим шкідливим звичкам, які, на жаль, поширені серед молоді. А саме молодь - це наше майбутнє\", каже Олександр.
Олександр Мамрич продемонстрував своє спортивне вміння городянам. Став у спарінг з професійним спортсменами. Але і сам не схибив, адже зі шкільних років займається змішаними єдиноборствами.

До тренувань просто неба приєдналася і родина Олександра, дружина - Інна та діти - Денис та Зоряна.

\"Важливо, щоб молодь прагнула до здорового способу життя і самовдосконалення сама, а не тому, що так захотіли друзі, батьки або змусив тренер,\"- вважає Олександр Мамрич.

Довідка: Street workout (англ. - «вуличні тренування») - молодіжний рух, присвячений пропаганді здорового способу життя та заняття спортом. Спортсмени, використовуючи не тільки турніки, а також всілякі елементи архітектури: дерева, огорожі, лавки, стовпи, - виконують неймовірні елементи, засновані на тренуваннях з власною вагою та уявою. 

 

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається