Останні події

Перший раз у перший клас!

 

Веселі дітлахи поспішають до рідної школи. Зранку на вулицях Дніпропетровська куди не кинь оком – всюди білі сорочки та стрічки. Особливо гарні та схвильовані першачки... Перший дзвоник лунає сьогодні по всій Україні. На календарі - Перше вересня!!!

Сьогодні привітати зі святом першого дзвоника навчально-виховний комплекс №55 прийшов кандидат у народні депутати по 25 виборчому округу від ПП «УДАР Віталія Кличка» Юрій Власов. Він упевнений: «Школа – путівка в життя». А свій життєвий шлях він розпочав саме з цих терен.

Особливу увагу Юрій Власов приділив першокласникам. Цьогоріч НВК №55 привітно відкрив свої двері для 33-х малюків. Саме їм гість радить: «Ніколи не зупиняйтесь на «дорозі Знань», бо вона цікава і по-справжньому нескінченна! Саме у школі ви закладаєте фундамент вашого успіху у подальшому житті і вчителі ваші - найперші та найліпші помічники у цьому!!!». Окрім теплих слів, дітям - яскраві подарунки, які стануть у нагоді в шкільному житті.

Звернувся Юрій Власов і до дорислих. Закликав їх не бути байдужими і зробити свій вибір 28 жовтня: «Саме від нас залежить майбутнє Ваших дітей! Вже зовсім скоро - 28 жовтня - у нас буде можливість вибрати. Вибрати парламент, а значить і напрямок, в якому буде рухатися наша країна далі! І є сила, яка може вивести нарешті Україну на європейський рівень розвитку! Тому, поки всі говорять, ми УДАРно змінюємо життя на краще!»

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається