Останні події

Криворізький «УДАР» привітав дітей!

 

Квітами, подарунками та теплими словами. Так на Дніпропетровщині вітали із Днем знань учнів та їхніх батьків кандидати у народні депутати  від ПП «УДАР Віталія Кличка».

Володимир Алексєєв (кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 33)  сьогодні з самого зранку на ногах. Хвилюється, аби встигнути в школу... Зізнається, - знову почувається школярем. Та сьогодні йде з квітами не тільки для класного керівника. Троянди несе для всіх учителів середньої загальноосвітньої школи № 20, що у Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Для учнів теж підготував подарунки.

На святковій лінійці Володимир Алексєєв побажав учням наснаги та успіхів у навчанні, а дорослих закликав не бути байдужими, 28 жовня не полінуватися і прийти на вибори: «Адже у цей день вирішиться доля України,  а значить - майбутнє наших дітей».

 

1 вересня на урочисту лінійку у Криворізьку загальноосвітню школу №8 пішов і кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 32 Сергій Ганюков. Квіти вчителям та корисні подарунки для школярів, - каже все стандартно, бо добрі традиції треба берегти. Боротися потрібно з іншим, впевнений Сергій Ганюков: <<Необхідно скоротити кількість державних органів, які мають дозвільні, контрольні та каральні повноваження, це допоможе реалізувати принцип єдиного вікна та прозорого офісу в усіх сферах взаємодії громадянина і держави. Тих же суддів, правоохоронців, чиновників, прокурорів, які не гребують хабарами - звільнити і більше не дозволяти займати керівні посади. Також необхідно запровадити механізм відкликання депутатів усіх рівнів, аби вони знали - за кожну незаконну антиукраїнську дію буде покарання!!! І є сила, яка здатна втілити все це у життя. Настав час <<УДАРу>>!

 

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається