Останні події

Майбутнє України очима дітей.

 

«УДАРівці» Жовтих Вод вирішили - свято 1 вересня не повинно обмежуватись шкільним подвір’ям! Запропонували малечі та їхнім батькам продовжити святкування в місцевому парку...

Діти – особистості творчі. Настрій святковий, погода сприяє. «УДАРівці» врахували всі ці фактори і вирішили влаштувати конкурс малюнку на асфальті. А кандидат у народні депутати по 34 одномандатному округу Сергій Далія запропонував: «Нехай наш конкурс пройде під гаслом «Майбутнє України очами дітей». І батьки, і діти із задоволенням підтримали пропозицію молодого політика. І закипіла робота.

 Поки діти натхненно малювали майбутнє Батьківшини, дорослі мали можливість поспілкуватись із кандидатом у народні депутати по 34 одномандатному округу від ПП «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Далією. Ділилися проблемами, яких в невеликому містечку достатньо, задавали питання щодо планів нової політичної сили. І майже кожен говорив: «Країні потрібні зміни. Ми очікуємо на ту силу, що дійсно зможе знищити корупцію і навести лад в країні. Ми віримо саме в Вас»!

Сергій Далія, у свою чергу, розповів про основні принципи «УДАРу», зокрема зауважив: «Сьогодні політична партія «УДАР Віталія Кличка» надає нам унікальний шанс змінити політичну ситуацію в нашій країні. Наша мета - щоби держава працювала на нас заради добробуту кожного громадянина. Погодьтеся, у нашій державі є все для того, щоб її шанували в світі, а людям було комфортно жити в нашій країні. Але для цього треба, щоб закони працювали і були однаковими для всіх. Саме тому ми йдемо до влади – подолати корупцію і встановити в країні європейські стандарти якості життя».

І поки дорослі розмовляли про наболіле, діти закінчували свої малюнки. Дехто із малечі навіть підписав свої творіння «Настав час «УДАРУ»!». Усі учасники конкурсу отримали подарунки від ПП «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Діти радіють! А дорослі Сергія запрошують: «Заходьте до нас - в Жовті Води -, наче додому. Ми чекаємо і будемо раді вітати «УДАР Віталія Кличка» в нашому місті».

 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається