Останні події

У П\'ятихатках відкрили меморіальну дошку герою.

 

У нашій державі склалася така ситуація, що кожен, як то говорять, сам за себе. Тому члени міської організації воїнів-афганців вирішили самостійно вшанувати пам’ять загиблого в Афганістані товариша і в 2-й загальноосвітній школі встановили меморіальну дошку герою Афганської війни Єрмоленко Станіславу Григоровичу. Цьогоріч йому виповнилося б 50 років.

На урочистосте відкриття меморіальної дошки зібралося більше сотні п’ятихатців: воїни-афганці, вчителі, школярі, журналісти та просто небайдужі до життя села мешканці. Відвідав зібрання і мажоритарний кандидат у народні депутати по 34 округу від ПП <<УДАР Віталія Кличка>> Сергій Далія. Він поклав квіти до меморіальної дошки герою Афганської війни Станіславу Єрмоленко та вшанував його пам\\\'ять хвилиною мовчання.

Цього дня Сергій Далія не збирався проводити зібрання і спілкуватись із п’ятихатцями про проблеми. Та люди самі зверталися до політика із наболілими питаннями - від маленької зарплатні, на яку не живеш, а виживаєш, до проблем із організацією дозвілля малечі та підлітків. Багато хто щиро зізнавався: «Ми чекали на Вас. І зараз, поспілкувавшись, можемо впевнено сказати: зробимо все, щоб <<УДАР Віталія Кличка>> прийшов до влади!»

На жаль, вирішити наболілі питання ні мажоритарний кандидат в депутати по 34 одномандатному округу Сергій Далія, ні ПП <<УДАР Віталія Кличка>> не в силах. Владних повноважень не вистачає. Поки що. Розрубати цей гордієв вузол проблем може лише якісно нова політична сила, говорить Сергій Далія. Настав час <<УДАРу>>!!!

 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається