Останні події

Ближче до народу.

Більше двох годин кандидат у народні депутати України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному округу №36 - Євген Ткаченко спілкувався зі своїми земляками. 
Більшу частину питань, з якими люди зверталися до нього, були пов\\\'язані з житлово-комунальними проблеми: протікають дахи і каналізаційні труби, погані дороги і сухостій. Також мешканці вулиці Т. Федорової просили обладнати дитячий майданчик для дітей мікрорайону.
Цікавим було питання про те, з ким буде об\\\'єднуватися ПП «УДАР Віталія Кличка» у випадку, якщо вона пройде до Верховної Ради. На це Євген Ткаченко відповів: «Партія буде підтримувати ті проекти та програми, які будуть корисні для людей, незалежно від того, яка з політичних партій Парламенту буде вносити такі пропозиції». Перше ж, що зробить «УДАР Віталія Кличка» після свого проходження у парламент, зауважив він, це посилення ролі громадян в управлінні країною. З цією ціллю буде введена Народна законодавча ініціатива. Згідно з нею, законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, буде першочергово розглядатися новим парламентом. Також партія пропонує ввести в Україні Народне вето, згідно якого люди на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади і місцевого самоуправління. Іще необхідний Народний вотум недовіри, аби громадяни на референдумі могли відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції, податкової, прокурора, суддю. \\\"Для того, щоб ці зміни стали реальністю необхідно зламати корупційну систему\\\", - зауважив Євген Ткаченко.

  4 Вересня 2012 +Коментар | подобається