Останні події

Ні корупції вже зараз!

 

 

 

Всеукраїнська акція «Люстрація влади», започаткована політичною партією «УДАР Віталія Кличка», стартувала у всіх регіонах України.

 

 

Поки хтось обіцяє казкове покращення після виборів, ПП «УДАР» Віталія Кличка закотивши рукави вже сьогодні почала діяти, оголосивши війну корупціонерам. Адже в політичній силі впевнені, якщо не змінити існуючу структуру, хребта корупції не зламати.

Саме явище корупції, що стало нормою у стосунках між громадянами та державою, вже довги роки гальмує розвиток України. Пересічні українці втомилися від подібної ситуації.

- “Я автомобіліст зі стажем, і добре знаю, який план ставлять ДАІшникам на хабарі. В нашій країні для робітника Державтоінспекції головне не попередити аварію, до цього їм справи нема, головне взяти на лапу, щоб перед начальником звітувати та гроші принести. І так куди не глянь від дитячого садочка до пенсійного фонду, - Дмитро Категов, таксист, м. Дніпропетровськ.

 

Надалі таке положення справ вкрай не можливе, саме тому, щоб не втрачати час, ПП “УДАР” ще до свого входження до парламенту розпочала збір інформації про факти корупції, та започаткувала акцію “Люстрація влади”, яка стартувала 3 вересня 2012р.

Основна мета - разом з громадськістю зібрати інформацію щодо конкретних фактів корупції у регіонах з боку державних службовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій.

 

З 5 вересня до 1 жовтня в агітаційних наметах «УДАРу» можна заповнити спеціальні бланки та вкинути їх у скриньки «Повідом про корупціонера”. Залишити інформацію про корупціонерів також можна в електронному вигляді – на спеціальному сайтіwww.stophabar.org. Про це повідомили представники Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР» на прес-конференції що відбулася в інформаційній агенції “Мост - Дніпро”.

Керівник Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР» Олена Васильченко зазначила:

- Сьогодні ми розпочинаємо бій з корупцією по всій Україні. Це – підготовка до початку повномаштабної люстрації влади. За результатами проведення акції «Люстрацiя влади» 1 жовтня 2012р. у Києві відбудеться прес-конференція, на який будуть подані узагальнюючи дані щодо результатів акції. Зібрана інформація в майбутньому стане основою для низки антикорупційних розслідувань, які здійснюватиме спеціальне Антикорупційне Агентство після його створення за ініціативою партії «УДАР». Відповідний законопроект вже підготовлений командою Віталія Кличка»

 

Також Олена Васильченко закликала усіх громадян не бути байдужими проявити свою громадянську позицію і зупинити корупцію в Україні.

 - “Ми закликаємо всіх підтримати нашу ініціативу. Всі говорять, що сьогодні необхідно міняти Україну, ми це зробимо, адже настав час дій, настав час «УДАРу»».

 

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається