Останні події

Олександр Мамрич зустрівся з виборцями.

 

Знайомство, з Олександром, кажуть виборці, пройшло невимушено. Близько двох годин мешканці Жовтневого району спілкувалися з кандидатом в народні депутати, уважно слухали Олександра та задавали питання. Незалежно від віку, кажуть Дніпропетровці, вони налаштовані допомогти молодим політикам змінити саму систему влади в країні. Своє майбутнє люди пов\'язують з новими обличчями в політиці та з відповідними рішеннями.

\"Ми прагнемо посилити роль громадян в управлінні країною. З цією ціллю будемо вводити Народну законодавчу ініціативу, згідно з якою законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, буде першочергово розглядатися новим парламентом. Також ми пропонуємо ввести в Україні Народне вето, згідно якого люди на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади і місцевого самоуправління. Ще необхідний Народний вотум недовіри, аби громадяни на референдумі могли відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції, податкової, прокурора, суддю. Для того, щоб ці зміни стали реальністю необхідно зламати корупційну систему\", - зазначив Олександр Мамрич\".
Також Олександр розповів виборцям і про свою програму та зазначив, що намагатиметься зробити все можливе, аби виправдити покладені на нього надії.

\"Моє взаєморозуміння з мешканцями будинку по вулиці Добровольців, 6 було повним. Я дійсно вдячний цим прекрасним людям за теплий прийом\" - сказав Олександр Мамрич.

 

 

  8 Вересня 2012 +Коментар | подобається