Останні події

Новомосковський «УДАР» вірить в перемогу!

8 вересня у Новомосковську активісти «УДАРу» на чолі із кандидатом у народні депутати України по одномандатному округу №38 Андрієм Білим провели автопробіг на підтримку свого лідера Віталія Кличка, який сьогодні у поєдинку із Мануелєм Чарром вже в дев’яте захищатиме свій титул чемпіона світу по версії WBC. Більше 20 автівок із прапорами «УДАРу» кілька годин курсували вулицями та околицями міста.

У містах зупинки активісти «УДАРу» провели короткі зустрічі із населенням, закликаючи людей до активної громадської позиції. «УДАРівці» доводили важливість участі кожного громадянина у виборах та закликали не бути байдужими спостерігачами дій влади у післявиборчий час, відстоювати свої права та боротись за своє майбутнє.

Українці вірять у перемогу Віталія Кличка та висловлюють йому свою підтримку. Сьогодні мільйони прихильників Віталія вболіватимуть за нього на рингу. Проводячи автопробіг, «УДАРівці» поставили собі за мету довести людям, що не менш пристрасно вони мають вболівати і за своє майбутнє, доля якого вирішуватиметься 28 жовтня. Цей політичний поєдинок, на відміну від спортивного, не завжди відзначається чесними правилами, але ми віримо — у день вибору народ України нанесе свій удар по свавіллю влади та відкриє нашій країні шлях до кращого майбутнього. Україна переможе!, — впевнений Андрій Білий.

  8 Вересня 2012 +Коментар | подобається