Останні події

Власов іде в народ!

Відсвяткувати День міста 8-9 вересня кандидат в народні депутати від політично партії \"УДАР Віталія Кличка\" по 25 виборчому округу Юрій Власов вирішив із народом. На зустрічі біля кінотеатру «Червоноармієць» по пр. Пушкіна познайомитися із майбутнім депутатом прийшло багато дніпропетроців, які не байдужі до ситуації, що склалася в країні.

Особлива увага на зустрічах до акції «Люстрація влади», яка з 5 вересня стартувала по всій Україні. Більшість з тих, хто прийшов поспілкуватися із Юрієм Власовим, заповнили спеціальні бланки, адже не раз стикалися із корупційними діями держслужбовців.

Більше двох годин виборці не відпускали кандидата у депутати, розповідаючи про наболіле. До проблем, з якими доводиться стикатися мешканцям 25-го виборчого округу, як то кажуть, стандартні: бездіяльність ЖЕКів, погані дороги, невчасний вивіз сміття, відсутність освітлення на вулицях, сухі дерева, які загрожують життю і майну громадян, брак дитячих садів, шкіл, через що і виникає та сама корупція, яка заважає нормально розвиватися нашій країні. Втомлені пустими обіцянками, розчаровані у владі, мешканці із завзяттям відгукнулися на заклик Власова до змін та повністю підтримали його передвиборну програму.

  10 Вересня 2012 +Коментар | подобається