Останні події

Удар по корупції розпочато!

 

До громадської приймальні кандидата в народні депутати від політичної партії \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" по 25 виборчому округу Юрія Власова завітали обурені підприємці та мешканці будинків по вул.Боброва м.Дніпропетровськ із проханням допомоги.

 

11 вересня кандидат в народні депутати від політичної партії \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" по 25 виборчому округу – Юрій Власов зустрівся з представниками підприємців та мешканців будинків по вулиці Боброва через незаконне заволодіння земельною ділянкою та самонастроювання торгових павільйонів на ній. Костенко С.В., Омельченко М.С. та Ісса Т.М. вже не знають куди звертатися по допомогу, бо писали листи і міському голові, до прокуратури, президенту України, але призупинення будівництва та зносу павільйонів не відбулося, навпаки, почалося будівництво нового павільйону на протилежній стороні вулиці.

«Ще в 2001 році за рішенням суду, тоді ще палатки, повинні були знести», - говорить Ісса Т.М., - «проте натомість, в 2007 році почалося будівництво павільйонів».

В 2007 році підприємці в черговий раз звернулися до Самостійної державної пожежної частини №5 Красногвардійського району м. Дніпропетровська, яка встановила факти порушення забудовування території та відсутності проектно-кошторисної документації. Була винесена постанова «Про застосування запобіжних заходів» № 53 від 25.04.07 р. про призупинення проведення будівельно-монтажних робіт по влаштуванню торгівельних павільйонів, яка на папері була приведена в дію 25.04.07 р. Проте нічого цього не відбулося.

У 2009 році, після звернення у Дніпропетровське міське управління МНС України було постановлено, що «торгівельні ряди (павільйони), збудовані ТОВ «Єрмак» та що використовуються ТОВ «Дніпропетровський промисловий альянс», експлуатуються з порушенням протипожежних вимог нормативно-правових актів», було вказано, що при проведенні перевірок до порушників неодноразово застосовувались адміністративні та запобіжні заходи впливу та вони ігноруються з боку порушників.

Чергове звернення до Прокуратури Красногвардійського району не принесло ніяких результатів, бо написане залишилось тільки на папері: «В ході перевірки встановлено, що 16.09.2011 р. СВ Красногвардійського РВ ДМУ за фактом самовільного заволодіння земельною ділянкою в районі буд. № 2, 16, 18, 19, 20, 22, 32 по вул. Боброва м. Дніпропетровська, за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 19 – КК України порушено кримінальну справу. На даний час по справі проводяться слідчі дії».

Павільйони загородили проїзд всіх комунальних служб – при прориві труби аварійна служба Горводоконалу не змогла під\\\'їхати, пожежна машина не змогла під\\\'їхати, коли в будинку за павільйоном сталася пожежа, по факту одна людина згоріла заживо. Але чомусь звернення громадян з приводу незаконної діяльності директора Бобровського ринку Назарова Д.Ю. залишаються без відповіді. Люди доведені до відчаю і готові зробити акт самоспалення. Вони написали листа до мера з проханням допомогти та призначили акт самоспалення на 10 вересня, але за проханням перенесли його. Проте нічого не змінилося і підприємці написали нового листа, де остаточно вказали, що 20 вересня буде здійснено акт самоспалення. Наразі їх нарешті викликають до міськвиконкому, але чи вирішиться питання, чи буде нарешті встановлена справедливість, не відомо.

Кандидат у депутати Юрій Власов попросив підприємців не робити акт самозапалення, а УДАРно боротися до останнього з корупційною системою, яка дозволяє безперешкодно захоплювати території та будувати незаконні споруди, та взяв цю справу під особистий контроль та піклування. Заручившись підтримкою кандидата люди будуть разом з Юрієм Антоновичем юридичними методами добиватись правосуддя.

Далі буде!

 

  12 Вересня 2012 +Коментар | подобається