Останні події

Європейська інтеграція за цієї влади неможлива.

 

“Європауза”, оголошена Януковичем, ризикує перетворитися на вічну, і нажаль це не лише слова.

Врятувати перспективу України, як європейської держави, може лише якнайшвидше відсторонення режиму Януковича від влади.

На жаль на сьогодні Україна вже відстала навіть від Молдови, яка всього лише кілька років тому позбулася комуністичного правління. Такі сумні факти констатувала Кетрін Ештон речник Верховного представника ЄС з питань зовнішніх справ. Вона також повідомила, що для проведення щорічного саміту Україна-ЄС цього року необхідне виконання українською владою давно відомих вимог, насамперед проведення чесних виборів та припинення вибіркового правосуддя. Також Ештон під час виступу у Європарламенті поставила в приклад Україні та іншим країнам Східного партнерства успіхи Молдови.

Натомість Валерій Хорошковський в інтерв\\\\\\\\\\\\\\\'ю польській “Gazeta Wyborcza” фактично заявив про готовність української влади до подальшого погіршення відносин з ЄС. Він зазначив, що це відбудеться у разі, якщо під час та за результатами виборів \\\\\\\\\\\\\\\"на основі провокацій і надання переваг опозиції” європейці займуть позицію підтримки виключно опозиції і повторив тезу про те, що в Україні суд незалежний від президента, парламенту та уряду, а відтак вони не можуть вплинути на звільнення ув\\\\\\\\\\\\\\\'язнених опозиціонерів.

 

Такі заяви високопосадовців свідчать про те, що влада не лише готується до масштабних фальсифікацій виборів і продовження політичних репресій, але й загалом готова до негативної реакції з боку Європейського Союзу та демократичного світу загалом.

Збереження влади як інструменту привласнення національного багатства України для режиму Януковича є важливішим від можливої міжнародної ізоляції за білоруським сценарієм.

Врятувати країну та її перспективи як європейської держави можуть і мають самі українські громадяни уже на цих виборах. Інакше буде пізно.

Настав час діяти, настав час УДАРу!

 

  13 Вересня 2012 +Коментар | подобається