Останні події

Творча жилка «УДАРу».

 

14 вересня у селищі міського типу Петропавлівці відбулось свято - день міста, 237 річниця. Святкували весело та гучно. З самого ранку центральною вулицею пройшов парад-презентація трудових колективів, пісенний фестиваль та інші святкові заходи, у яких з радістю для усіх прийняли участь і активісти ПП «УДАР Віталія Кличко».

Творчу жилку мешканцям районого центру продемонструвала   член партії «УДАР» Валентина Корж, яка підготувала експозицію декоративних виробів. Учасники святкування, гості з різних сіл  Петропавлівщини мали нагоду познайомитися з роботами майстрині.

Мешканці Петропавлівці з задоволенням розбирали календарі з Віталієм Кличко, якого люблять та поважають. Питали коли зможуть побачити свого лідера на Дніпропетровщині, та передавали привітання із перемогою в останньому бої.

Олена Скаченко, мешканка Петропавлівці:

- «Ми Віталика так любимо, він чесна людина, отже і надії наші тільки на нього. Партію “УДАР», та кандидата по нашому округу Волосянко Миколу Івановича давно знаємо — людина слова, отже і голоса віддамо за них, за «УДАР».

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається