Останні події

Проти «УДАРу» застосовують «чорний піар»

Провокаційні листівки із логотипами партії «УДАР», в яких провокується суспільне протистояння, з’явилися у Дніпропетровську. Ці листівки було розвішано у місті напередодні візиту до Дніпропетровська лідера партії “УДАР” Віталія Кличка. Очевидно, що автори цієї провокації мають на меті дискредитувати партію «УДАР». Листівки надруковано на якісному дорогому папері, друк — типографський. У вихідних даних немає жодних згадок про замовника.
В партії «УДАР», коментуючи інцидент, зауважують, що з наближенням дня виборів подібні випадки трапляються дедалі частіше, провокації проти партії носять системний характер. Так, днями у київському метро роздавали газету начебто під логотипом ВО “Батьківщини”, в якій також були надруковані звинувачення на адресу “УДАРу” та її лідера, а також відверта дезінформація відносно політичної позиції та принципів партії. А в регіонах України за одну добу одразу в кількох областях було залито фарбою білборди з рекламою партії «УДАР». На зустрічі Віталія Кличка з громадянами, які проходили в Криму, прийшли провокатори з прапорами ПР і мегафонами, які намагалися зірвати мітинг і вчинили бійку. Міліція не виручалася в цей конфлікт і бездіяла, попри звернення представників партії “УДАР” угамувати провокаторів.

Як правило, псування бордів чи масова роздача населенню провокативних листівок відбувається напередодні візиту Віталія Кличка до регіонів. Що свідчить про системний характер цих провокацій. В «УДАРі» вважають, що за цими провокаціями стоіть діюча влада, про що свідчить і повна бездіяльність правоохоронних органів, які поки що не відреагували на жодну скаргу партіі Віталія Кличка, і, схоже, й не збираються шукати винних у порушенні виборчого законодавства і псуванні майна.

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається