Останні події

ЗІ СПОРТОМ ПО ЖИТТЮ!

Запитайте у цих хлопчаків про будь-якого футболіста і ви не встигатимите сприймати той потік інформації, що вони Вам видадуть. Адже це - найобізнаніші, хоч і наймолодші, вболівальники великого футболу Амур-Нижньодніпровського району.

 

15-го вересня 2012 року між футбольними командами «МДЮСШ», «Автомобіліст», «Дніпро» та «Космос» було проведено товариський матч, присвячений визволенню Амур-Нижньодніпровського району від фашистських загарбників. Звичайно, цій малечі для гри приводу не потрібно, та всі з нетерпінням чекали саме цього матчу. Адже до них з подарунками завітав кандидат у народні депутати України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному виборчому округу №29 Тарас Садовий. Як виявилося, в політиці хлопці не тямлять, та про партію «УДАР Віталія Кличка» чули всі. «Ми хоч і футболісти, та найвідомішого боксера знаємо!» - гуртом заявили гравці.

 

Футбол футболом, та від солодощів не відмовиться ніхто! Після вручення гравцям грамот, кубків та м\\\\\\\'ячів, усіх пригостили морозивом. Радощам дітей не було меж! В улюблену гру пограли! Подарунки отримали! Морозива наїлися! Тільки от Віталія Кличка не вистачало для повного щастя. Тож наступного разу малеча чекає і на свого кумира.

 

 

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається