Останні події

Українці долають корупцію разом з «УДАРом».

 

Ще на початку вересня стартувала  всеукраїнська акція “Люстрація влади” від ПП «УДАР Віталія Кличка», головна мета — подолати корупцію в Україні.

Широкий відгук вже у перші дні акція отримала у мешканців Дніпропетровської області.

Виборці невдоволенні системою влади, їх діями, приниженням простого люду в різних закладах влади.

           Багато нарікань на медичне обслуговування,  відсутність його в селах, цінами на ліки і недбайливе ставлення лікарів до людей похилого віку, вимаганням коштів за лікування.

          Молоді сім\\\"ї не мають ніякої можливості придбати своє житло маючи низьку заробітну платню. Для влаштування дітей у дитсадочки потрібно платити хабарі.

          Учні в навчальних закладах не отримують гідних знань, а вчителі зайняті збиранням коштів на утримання класів в належному стані.

          Сім\\\"ї, які все життя будували житло, наживали спільне майно роками, садиби, паї  при втраті одного члена сім\\\"ї,  повинні принизливо оббивати пороги різних інстанцій, платити не малі кошти, для переоформлення  спільно нажитого майна.

 

 - «Велику надію покладаю на партію «УДАР Віталія Кличка», сподіваюсь що він як лідер, буде поводити себе по відношенню до корумпованої влади так як на рингу до своїх супротивників. Сьогодні, щоб вирішити якесь питання  необхідно мати  не конституційне право громадянина, а грошові купюри в кармани».

Наталія Давиденко, пенсіонерка.

 

-        «Я завжди підтримував молодь. Вірю, що партія «УДАР» нанесе накаутуючий УДАР корупціонерам всіх рівнів, особливо хотілося, щоб заділо тих, хто знаходиться на вершині влади і зовсім не мають меж в своїх «забаганках». Леонід Савченко, пенсіонер.

-         

Отже ще раз закликаємо усіх громадян підтримати  ініціативу ПП «УДАР Віталія Кличка» та вдарити по корупції разом.

Настав час дій!

Настав час «УДАРУ»!

 

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається