Останні події

Щоб допомагати, адмінресурс не потрібен!

 

За останні тижні передвиборчих перегонів усі ми звикли бачити начебто добрі справи кандидатів від правлячої партії, які з адміністративним розмахом будують дитячі майданчики, ремонтують дороги та поліпшують життя за бюджетний рахунок. А от якщо проблема мешканців маленька у розумінні кандидата та попіаритися широко не удасться, тоді з такою проблемою жителі будинків залишаються сам на сам.

 

              Проблема протікаючих дахів у багатоповерхівках для мешканців Павлограду болюча та дуже стара. Після дощу у таких оселях можна не йти по гриби, вони вже на стінках, але і роздивитись останні страшно,  адже увімкнути світло, пустити струм в мокрі дроти небезпечно.

Але замість того, щоб ремонтувати дахи, правляча партія  дарує своїм прихильникам парасольки, щоб пам\'ятали їх в тихі дощові вечори під люстрою будинку свого.

 

              Будинок № 7 по вул. Т. Федорової у місті Павлоград не був винятком у довгому списку осель, які гостро потребували ремонту даху. Особливо страждали мешканці під\'їзду № 4.

 

              - Мешканці нашого під\'їзду вже і гроші зібрали, навіть матеріали закупили, - розповідає мешканка будинку Ніна Олексіївна. - Але в ЖЕКу нам пояснили, що черга на ремонти дахів дуже велика і що вони мають право латати тільки 10% даху.

 

              Але на щастя, і звучить це не пафосно, бо для людей яким потрібна допомога це насправді щастя, про цю проблему стало відомо кандидату у народні депутати від ПП «УДАР Віталія Кличка» - Євгену Ткаченко під час зустрічі з виборцями 30 серпня 2012р.

 

              Євген Леонідович пообіцяв допомогти. Серед співробітників окружного штабу знайшлися фахівці, які на прохання кандидата якісно відремонтували дах над під\'їздом № 4 в тижневий термін. Отже і адмінресурс не знадобився і проблему було вирішено!

 

              -Ми дуже вдячні Євгену Ткаченко та його штабу за швидке реагування на наше прохання, - говорить Іван Миколайович Зуб. - Він нам пообіцяв і допоміг, не відкладаючи проблему людей в довгий ящик. А ще члени штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» на прохання мешканців привели до ладу провулок, єдиний прохід до автобусної зупинки для жителів так званого в народі «Комарин острова» до вулиці Дніпровській: вони косили траву, вирубали зарості чагарнику, трактор вирівняв доріжку. Ну, що можна сказати: \"Спасибі Євгену Ткаченко за його чуйність і добрі справи!\"

 

              Отже натомість дарувати зонтики, краще робити справи, і як показує практика для добрих вчинків не так гроші потрібні, як увага, бажання та праця! 

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається