Останні події

Краса без обмежень та всупереч.

 

Дніпродзержинська красуня  представить місто на надзвичайному конкурсі краси.

З 2009 року у Донецьку проводиться міжрегіональний конкурс краси під назвою «Краса без обмежень». Дніпродзержинськ на ньому представляє Анна - інвалід дитинства, яка прикута до візка. Але це зовсім не заважає їй повноцінно жити і радіти життю.

У свої 27 років вона виховує восьмирічну доньку. У неї багато близькихх та друзів, а такожхобіі  - вишивка хрестиком і в\\\'язання. Ці речі становляться подарунками від Аннушки.

 

Дізнавшись, що Аня збирається їхати на конкурс і що у неї немає сукні, ініціативна група кандидата від ПП “УДАР Віталія Кличка” по 30 виборчому округу Олени Демішевой  вирішили допомогти дівчині.

Було прийнято  рішення - знайти кравця і встигнути в термін, та зшити плаття на конкурс.

Всі члени групи спрацювали на відмінно, плаття було зшито, прикраси підібрані, залишилося тільки посадити Аню у потяг та  побажати  удачі. Але...

 Наташа, активістка “УДАРної” групи розповідає:

-        «У касах вокзалу не дивлячись на те, що документи  Ані, де чітко було написано, що вона інвалід, нам сказали, що за пільговим квитком Аня зможе поїхати лише в жовтні, а так їй потрібно буде сплачувати повну вартість. Я погодилася, але попросила, щоб надали спеціальне місце для інваліда. Зі слів касира я зрозуміла, що вона дала квиток саме в такий вагон», - розповідає Наташа.

Складності продовжилися на залізничному вокзалі Дніпропетровська.

 

-        «Майже на всіх спусках взагалі не було пандусів. Ми звернулися до двох працівницям вокзалу. Вони потиснули плечима і направили нас на сходи, де нібито був пандус. Це був кошмар, сходи під кутом 45 градусів по яких калясочник не зможе спуститися, анісам, ані за допомогою сторонніх. З підземного переходу Аню треба було підняти на платформу, де вже стояв потяг.

Навколо нас зібралося багато народу, всі обурювалися, коментуючи: “Ось воно ставлення влади до людей з обмеженими можливостями”. Абияк ми підняли Аню. Підійшовши до вагона, ми тут же шокували провідницю. Зі скандалом викликали начальника поїзда, і він погодився посадити Аню в вагон, який спеціально призначений для перевезення калячсочників», - розповіла Ірина, активіст ПП “УДАР Віталія Кличка”.

 

Кандидата від ПП “УДАР Віталія Кличка” по 30 виборчому округу Олена Демішева разом з ініціативною групою так само проводжала Аню та була шокована, відсутністю будь-яких умов  для людей з обмеженими можливостями.

 

-        «Я вважаю, що коментарі зайві. А цю партію колись обрав народ. Сподіваюсь усі бачать яку помилку було зроблено. Отже треба міняти цю владу!

Будь-який українець заслуговує на кращі умови життя, а разом з такою владою яка з неповагою ставиться до своїх людей нічого кращого не буде. Кожному з нас треба це розуміти і розуміючи зробити вибір”, - відповіла кандидата від ПП “УДАР Віталія Кличка” по 30 виборчому округу Олена Демішева.

 

Отже скажи досить знущанню та беззаконню діючої влади!

Треба діяти і час дій вже настав, настав час “УДАРу”.

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається