Останні події

«УДАР» фіксує масові порушення

 

ПП «УДАР» просить мера Дніпропетровська дозволити зустріч Віталія Кличка з виборцями на Фестивальному причалі.

 

Керівник Дніпропетровського обласного штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» Олена Васильченко від імені партії «УДАР» попросила  мера Дніпропетровська Івана Куліченка дотримуватись чинного Законодавства та дозволити зустріч лідера партії Віталія Кличка з виборцями на Фестивальному причалі.

 

Про це вона заявила на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

 

«14 жовтня лідер нашої політичної сили Віталій Кличко буде зустрічатися з виборцями у Дніпропетровську. Ми, як законослухняні громадяни, за 10 днів повідомили про це міськраду.

 

Для зустрічі ми попросили Фестивальний причал, оскільки його місткість близько 8 тис осіб. Після довгих роздумів і небажання прийняти лист від нашої партії нам спробували запропонувати майданчик у парку Глоби, де може поміститися не більше 2 тис людей. У Віталія Кличка в Дніпропетровську дуже багато прихильників, і всі вони хочуть побачити свого лідера, тому майданчика в парку Глоби буде недостатньо.

 

 Відзначу, що у лідера об\\\\\\\\\\\\\\\'єднаної опозиції Арсенія Яценюка була така можливість, і ми не розуміємо, чому партію «УДАР» її позбавляють.

 

Після прийняття листа нам сказали, що, незважаючи на прийняття заявки, швидше за все, що ближче до приїзду Кличко нам відмовлять у проведенні зустрічі на Фестивальному причалі.

 

Ми публічно звертаємось  до мера Дніпропетровська Івана Куліченка дозволити зустріч лідера партії Віталія Кличка з виборцями на Фестивальному причалі », - сказала вона.

 

Олена Васильченко також зазначила, що мета партії «УДАР Віталія Кличка» - чесно виграти вибори, щоб домогтися поліпшення і європейських стандартів життя в Україні.

 

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається