Останні події

Кандидат від «УДАРу» відмовився від автівки заради перемоги

Кандидат у депутати від «УДАРу» Андрій Білий продав автівку для залучення коштів на передвиборчі перегони.

Кандидат у народні депутати України від партії «УДАР Віталія Кличка» по 38 одномандатному виборчому округу Андрій Білий продав власний автомобіль (Chevrolet Lacetti, 2007 року випуску) для забезпечення фінансування передвиборчої кампанії.

Продавши автомобіль, Андрій, насамперед, погасив кредит перед банком, який брав на придбання автівки. Всі інші вилучені від продажу кошти кандидат направив на забезпечення своєї передвиборчої кампанії.

Кандидати в депутати від партії «УДАР» — це виключно чесні та порядні люди, які можуть відзвітувати за кожну копійку, бо заробили її своїм розумом та працею. І зрозуміло, що «ударівці» не мають таких можливостей для фінансування перевиборчої кампанії як провладні кандидати. Ми бачимо, як «регіони» та їх технічні кандидати витрачають на агітацію мільйони бюджетних коштів, фінансуються за рахунок вкрадених у країни та виведених в офшори надприбутків. Вони гадають, що віддавши частину вкраденого та заполонивши вулиці, газетні шпальти та екрани телевізорів брехнею про покращення, вони після виборів отримають можливість й надалі укріплювати свій авторитарний, антиукраїнськй режим.

Проданий Chevrolet Lacetti був єдиним авто у власності Андрія, однак про своє рішення стати пішоходом Андрій не жалкує ні секунди. Адже натомість він отримав набагато більше: можливість донести до людей свої прагнення та пропозиції, закликати їх до боротьби за власне майбутнє.

— Те що кандидати від «УДАРу» не мають подібних «регіоналам» фінансових можливостей — я вважаю нашою перевагою. Це доводить щирість наших намірів та прагнення боротися не за власне збагачення, а за розвиток та добробут всієї країни. Згадайте притчу про Давида і Голіафа: у боротьбі за свободу вітчизни Давиду вистачило і пращі. Впевнений, що і кандидатам від «УДАРу» вистачить, — відзначив А.Білий.


  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається