Останні події

Читати досі модно

З метою популяризувати читання в рідному Дніпродзержинську. активісти  разом з кандидатом  у народні депутати по 30 виборчому округу від ПП «Удар Віталія Кличка» Оленою Демішевою,  в рамках акції \\\"Подаруй книжку» передали до Дніпродзержинської бібліотеки ім.Т.Шевченка більше 300 книг.
Саме цю бібліотеку було обрано не випадково, адже Дніпродзержинська бібліотека ім.Т.Шевченка, на чолі з директором, кавалером Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня Тетяною Герасюта, стала бібліотекою року за «реалізацію основних соціальних завдань сучасної бібліотеки в громаді, сприяння розвитку читання в регіоні з використанням інноваційних методів роботи».
- “Ми повинні популяризувати читання книг серед молодого покоління, адже книга це мудрість поколінь, це розвиток пам\\\'яті та можливість поповнити мовний запас. ПП “УДАР Віталія Кличка” прагне кращого майбутнього для країни, а кращу країну повинні наповнювати розумні та мудрі люди. Ось чому ми даруємо книги, та вважаємо, що не дивлячись на технічний прогрес, читати не тільки модно та ще й корисно”, -  розповіла Олена Демішева - кандидат  у народні депутати по 30 виборчому округу від ПП «Удар Віталія Кличка»

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається