Останні події

Порушення у Дніпродзержинську продовжуються!

Щоб стало зрозуміло у чому справа пропонуємо Вашій увазі деякий документ, а саме постанову про дострокове та незаконне припинення повноважень голови ДВК № 120965

Л. К. Васильченко.

Дивіться файл вкладку Постанова 1, постанова 2.

 

Виходячи з тексту вищезазначеної Постанови ДВК у діях заступника голови дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 120965 одномандатного виборчого округу № 30 вбачається порушення цілої низки норм Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Так, по-перше, до повноважень дільничної виборчої комісії, вичерпний перелік яких передбачений ч. 2 ст. 32 Закону, не віднесено право дострокового припинення повноважень члена виборчої комісії. Відповідно до ч. 3 ст. 37 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: «Повноваження члена окружної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково виборчою комісією, яка її утворила». З огляду на вищевказані норми Закону з боку суб’єкта оскарження має місце факт перевищення владних повноважень та порушено норми ст..32, 37 Закону України «Про вибори народних депутатів України», чим порушено загальне виборче право голови дільничної виборчої комісії № 120965 Васильченко Л.К.

По-друге, засідання на якому дільнична комісія винесла дану Постану було скликано з порушенням норм п.п. 6-7 ст. 33 Закону, а саме голову ДВК Васильченко Л.К., запрошено не було, хоча норма закону гарантує обов’язкове повідомлення про засідання усіх членів комісії,  також до засідання не було надано інформації щодо порядку денного, а також не було надано проекти рішень та необхідних документів. Слід зазначити, що сама оскаржувана Постанова ДВК є невмотивованою, оскільки у даній Постанові зазначено, що Васильченко Л.К. порушені вимоги п. 7-12 ст. 36 Закону, однак дані норми закону включають у себе, зокрема, перелік прав і обов’язків членів виборчих комісій. З огляду на це стає незрозуміло які саме норми законодавства України про вибори були порушені головою ДВК № 120965 Васильченко Л.К.

Зазначене вище, беззаперечно свідчить щодо протиправності дій суб’єкта оскарження, а саме – заступника голови дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 120965 одномандатного виборчого округу № 30 Бартенєвої Тетяни Порфиріївни в частині порушення положень Конституції України, Закону України «Про вибори народних депутатів України» по виборах народних депутатів України від 28.10.2012р.

 

  8 Жовтня 2012 +Коментар | подобається