Останні події

З “УДАРОМ” ранок добрий!

6 жовтня у Дніпропетровську відбувся автопробіг організований активістами та кандидатом у народні депутати по 25 виборчому округу від ПП “УДАР Віталія Кличка” Юрієм Власовим.
З самого рання через гучномовець лунали побажання доброго дня для мешканців міста та заклики не бути байдужими до ситуації в країні. Всіх запрошували на зустріч із лідером ПП «УДАР» Віталієм Кличком, що відбудеться 13 жовтня на фестивальному причалі.


Колонна з 8 автівок, що були прикрашені червоними прапорами “УДАРУ” та плакатами з зображеннями Віталія Кличка і кандидата у народні депутати по 25 одномандатному округу Юрія Власова проїхала вулицями міста, зробивши акцент на Красногвардійському та АНД-районі. 
Люди щиро та доброзичливо зустрічали автівки, посміхаючись та махаючи руками у знак вітання. На зупинках, Юрій Власов активно спілкувався з виборцями. Було багато скарг про бездіяльність місцевої влади. Під час перебування на території АНД-району мешканці скаржилися на нестачу освітлення у вечірній час, що обумовлюють напади грабіжників. Люди вже зараз готові віддати свої голоси за ПП «УДАР Віталія Кличка», бо вірять спортсмену, який з честю заробив свій статок. Вони вірять, що нова політична сила зробить свій УДАР по політичному безладу в країні.
В Україні настав час перемог, настав час УДАРУ!

  8 Жовтня 2012 +Коментар | подобається