Останні події

«Біло-синє» свавілля!

10 жовтня керівництво Публічного Акціонерного Товариства «Дніпропетровський агрегатний завод» намагалось зірвати зустріч з виборцями кандидата у депутати по 25 одномандатному округу Юрія Власова.
Кандидат у народні депутати по 25 виборчому округу від ПП “УДАР Віталія Кличка” Юрій Власов разом з активістами та прихильниками партії 10 жовтня вирішили організувати черговий автопробіг, щоб повідомити мешканців округу про приїзд лідера партії Віталія Кличко, що відбудеться 12-13 жовтня. Під час автопробігу було заплановано ряд зупинок біля «Дніпропетровського агрегатного заводу», «Южмашу» та на місцях встановлення наметів ПП «Удар Віталія Кличко» в окрузі.
Під час перебування біля центральної прохідної ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» до кандидата в депутати неодноразово підходила охорона з питанням про правомірність знаходження біля прохідної та наявність дозволу на поширення агітаційної продукції. Проте, так як ніякого порушення з боку кандидата в депутати Юрія Власова не відбувалось, охорона повернулась до стін заводу ні з чим. Але, коли настав час виходу заводчан – прохідну просто перекрили та змусили робітників вертатися та йти в обхід, щоб вийти через інші прохідні заводу. Про що нам повідомив прихильник, який очікував жінку з роботи.
Натомість кандидат у депутати та активісти швидко передислокувались, та охопили всі прохідні заводу, де почули від людей багато докорів на діючу владу. Деякі заводчани бідкались на «біло-синє» свавілля (прим. автора: Голова правління АТ «ДАЗ» Євген Морозенко – висуванець від «Партії регіонів» по Ленінському району), що прийшлося обходити чималий крюк і виходити через прохідну, де йдуть ремонті роботи – змінюють дорожнє покриття – людям в буквальному смислі слова прийшлося проходити по камінню. Деякі відмовлялись від агітаційної продукції зі словами, що керівництво заводу заборонило брати будь-що. Але, загалом, активістів та кандидата в депутати зустрічали з проханням змінити ситуацію в країні, з радістю брали агітаційну продукцію та просили примірники для своїх родичів. А на одній з прохідних, де був присутній особисто кандидат в депутати, взагалі було викликано міліцію, яка намагалась перешкодити проведенню агітаційної діяльності.
Зустріч з робітниками «Южмашу», натомість, пройшла без ускладнень. Робітчане дуже позитивно зустріли прихильників ПП «Віталія Кличко» та Юрія Власова, просили більше календарів та агітки, щоб роздати родичам та друзям. Деякі висловлювали бажання отримати щось із символікою партії, щоб завжди тримати при собі.
Наразі, можна сказати, що наперекір перешкоджанню зустрічам кандидата в депутати по 25 округу представниками діючої влади, мешканці міста охоче йдуть на контакт та чекають на те, що лідер партії Віталій Кличко буде діяти в інтересах народу.

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається