Останні події

Віталій Кличко відвідав Павлоград.

Не дивлячись на заборони, на зустріч з Віталієм Кличком, прийшло близько 3 тисяч Павлоградців. 

Понад трьох тисяч Павлоградців зібралися на центральній площі міста, де відбулася зустріч з лідером партії «УДАР» Віталієм Кличком. 
На жаль усі бажаючи не змогли потрапити на цю подію отримавши заборону від керівництва підприємств міста. Та не дивлячись на це більшість Павлоградців стверджує, що всеодно буде голосувати за \"УДАР\".
Піднявшись на сцену та зірвавши оплески лідер партії \"УДАР\" проголосив:

- «Я приїхав до вас не за голосами. Я приїхав за Вашими серцями. Якщо у Вас є бажання змінити цю країну, я пропоную Вам обирати нову владу, я пропоную голосувати за Український Демократичний Альянс за Реформи, за \"УДАР\".
Після промови Віталій запросив на сцену та представив кандидата-мажоритарника по 36 виборчому округу від \"УДАРу\" Євгена Ткаченко та публічно взяв з нього обіцянку не за яких умов не продаватися та бути чесним депутатом у разі своєї перемоги.
Питання, що лунали з площі від павлоградців стосувалися поліпшення якості життя, та з ким може поєднатись \"УДАР\" у разі перемоги?
\"Ми ніколи, не за яких умов не поєднаємось з Партією Регіонів та комуністами. Ми за чесну владу та за демократичну країну\", - пообіцяв лідер \"УДАРу\".

«Тільки разом ми зможемо перемогти», - сказав Кличко і закликав павлоградців прийти на дільниці 28 жовтня та зробити свій вибір, як підказує серце.

 

 

  12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається