Останні події

Віталій Кличко: Ми оголошуємо бій за Україну.

\"Я буду боротися за кожного українця, за всю Україну, бо кожен з нас заслуговує на краще життя. Ми маємо впевнено дивитися у завтрашній день\" - сказав Віталій Кличко на зустрічі з мешканцями Дніпропетровська.

Задля підтримки Віталія Кличка і його політичної сили на Фестівальному причалі Дніпропетровська зібралось близько 5.000 городян. Кличко запевнив, жоден українець не пошкодує про те, що віддав свій голос за \"УДАР\".

\"Я обіцяю виповнити кожен пункт програми \"УДАРу\", але для цього кожен повинен прийти 28 жовтня на виборчі дільниці та серцем, а не за гроші, проголосувати. Тільки так ми переможемо Партію Регіонів і її сетелитів та відкриємо двері до майбутнього за європейськими стандартами життя\" - наголосив Віталій Кличко.

Лідер партії \"УДАР\" представив городянам і кандидатів в народні депутати від ПП \"УДАР\", які балотуються по Дніпропетровську та Дніпродзержинську - Олескандра Мамрича, Юрія Власова, Олену Демішеву, Ігоря Шинкаренко та Юрія Власова. Кожен з них дивлячись в очі лідера партії \"УДАР\" та українському народу пообіцяли, не стати політичними тушками, не продатися та завжди залишатися вірними Україні.

 

 

 

  13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається