Останні події

УДАРне здоров’я!

Кандидат у народні депутати по 25 одномандатному округу Юрій Власов разом з однодумцями побував на відкритті сезону зимового плавання Федерації зимового плавання «Білий ведмідь».
13-14 жовтня відбулось відкриття сезону зимового плавання, яке щорічно організовує Федерація зимового плавання «Білий ведмідь», м. Дніпропетровськ. Юрій Антонович Власов не зміг пропустити довгоочікуваний приїзд лідера ПП \"УДАР Віталія Кличка\" 13 жовтня, у день урочистого відкриття сезону, тому особисто відвідав вже другий день, на Фрунзенському каналі, привітавши колег з початком сезону.
Юрій Власов – професійний регбіст у минулому (кандидат у майстри спорту) щорічно зустрічається із однодумцями та розпочинає зимове плавання. Він впевнений, що такий активний та здоровий спосіб життя допомагає йому мати УДАРне здоров’я, не хворіти та з легкістю витримувати шалений передвиборчий темп життя. 
Після запливу, Власов поділився з присутніми передвиборчими планами і попросив підтримати його та ПП \"УДАР Віталія Кличка\" на виборах 28 жовтня.

  15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається